2. Annual Trip: STOKE

skupni ogledi tekem na Stamford Bridgeu

Greš na Stoke?

Poll ended at 13 Jan 2012, 11:09

100%
16
44%
mogoče
10
28%
NE
10
28%
 
Total votes: 36

User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by The blues11 »

ESSIEN wrote:Aja še to :D


Najbrš smo se ob 107mi obletnici kluba za večno zapisali v zgodovino! Namreč tako dobre navijaške skupine kot smo mi, je ni nikjer drugje na svetu! Pred stadionom smo s petjem in ostalimi vragolijami pritegnili tako veliko pozornost, da ni dost manjkal pa bi vsi hotli avtograme od nas :P Posledično nas je posnela CHELSEA TV in z nami naredila celo reportažo. Posneli so nas tut raznorazni kitajčki in ni vrag da ne bomo kmal tut na youtubu :P

Čez dirigenta BOY-a ga pa ni ane :cfc02:

ka ste pa pol delali,da ste tok pozornosti naredli,ziher ste pivo na eks eksali:)))))??
Image
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by Profesor »

Odlicno...Res smo super zrihtali zadevo! Zdej grem pa se na en pir...
Greetings from London!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by lajko »

The blues11 wrote:
ka ste pa pol delali,da ste tok pozornosti naredli,ziher ste pivo na eks eksali:)))))??
S tem bi več pozornosti morda pritegnili na Oktoberfestu.
Pred SB smo pa s "kulturnim" navijanjem, sicer na neki podlage :wink:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by The blues11 »

ma kdo kake posnetke? :D
Image
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by nastja8 »

Bilo je super, zakon, noro, neverjetno, najboljš možn, nepozabno,...

Bolj podrobne vtise bom v naslednjih dneh napisala, je blo pa tako...Že pred samo tekmo smo razturali sceno, z vzkliki Chelsea - šampijon, smo pritegnili pozornost skoraj vseh ljudi ki so se v tistem trenutku nahajali tam pred stadionom, ter seveda tudi Chelsea TV, ki so nato posneli še intervju z Lajkotom :) Po slikanju s slovenskimi zastavami pred kipom Petra Osgooda je seveda sledilo še "kdor ne skače ni sloven'c".
Potem smo se počasi premaknili na stadion, kjer smo tudi celo tekmo glasno spodbujali naše fante, če pa so se slučajno oglasili nasprotni navijači, pa smo jih utišali z "vljudnim": "Malo vas je, malo vas je, pi***ce" :)
Po tekmi smo se na stadionu seveda slikali in "počakali" da so nas začeli varnostniki poditi s stadiona. Ko jim je le uspelo(hkrati so tudi spraznili stadion :P), pa smo pred stadionom srečali našega mladega upa, Lucasa Piazona. Seveda nam je naklonil avtograme ter se slikal z nami, obvezno seveda s slovensko zastavo :P
Vrhunec je pa šele sledil. Po tekmi smo čakali za stadionom, kjer so se nekateri naši fantje slikali z Evo Carneiro, nato pa nas je večina dobila še avtogram velikega Franka Lamparda :) neprecenljivo ;)
No po koncu tekme, pa greva z Lajkotom še na eno pivce v Frankieja(lokal pri SB) ter si ogledat tekmo med Evertonom pa Tottenhamom do konca, sva pa tam srečala bivšega igralca Chelsea, ki je včeraj igral za Stoke, Roberta Hutha :) in tudi on mi je namenil sliko :)
Potem pa smo izvedeli da je še Tottenham izgubil, tako da je bil dan popoln :)

Tko krajši povzdetek včerejšnega dne...malo daljši pa še pride :)
Slike pa tudi pridejo, samo mam v Lj kable za fotoaparat, tko da jih bom šele jutri lahko dala gor :)
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by urke4 »

Srečkoti :cfc01:
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by ESSIEN »

User avatar
nežachelsea
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2010, 18:21

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by nežachelsea »

ESSIEN wrote:Za pokušino, ostalo sledi...

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 7612_n.jpg

:cfc01:
Legende ni kj :cfc01:
User avatar
gobec
Posts: 33
Joined: 21 Apr 2011, 14:27
Location: Štajerska

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by gobec »

Tak mi je žau da nism šou da ne znam povedat :( :sad: :cry:

Drugo leto sm prvi! :cfc02:
My blood is blue. I live for Chelsea, I die for Chelsea!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by rover »

Ogled tekme v živo:

Že kar pol leta sem čakal, da si končno ogledam tekmo Chelsea v živo z Stamford Bridgea.
Končno je prišel petek, ko sem z preostalimi člani našega kluba se znašel na letalu Easyjeta za London Stansted.
Tako sem prvič letel z letalom a ni bilo nobenega straha.

Naša šestorica (Lajko, Nastja, Luka, Hook, Essien in jaz) opravila z vlakom do Liverpool Streeta od tam naprej pa z podzemnim vlakom (rumenim in zelenim) do Earls Courta. Tja smo prišli okrog polnoči in smo samo odšli nekaj pojest v McDonaldsa in potem v hostel, kjer smo utrujeni od vožnje popadali v postelje.

V soboto zjutraj smo jaz, Hook, Luka in Essien odšli peš do Chelsea Megastora, kjer sem si nakupil kar veliko stvari, za sebe sem kupil nov dres z Luizom na hrbtu, ter kapico Chelsea, za svojo družino pa še več stvari.
Prišli so še ostali, da smo dvignili karte za tekmo, sam sem dobil svojo true blue kartico, potem smo skupaj odšli po pivo v trgovino in se utaborili na znanem prostoru, kjer smo vadili pesem ¨Chelsea Champion¨.

Čas je bil da gremo do stadiona, kjer smo kmalu opozorili nase z našo pesmico najprej pred enim zidom, kasnje še pred kipom Petra Osgooda, tam so nas začeli slikati še drugi med njimi tudi Chelsea TV, ki je tudi naredila reportažo o nas.
Čas je hitro minel in morali smo pred 3 vhod, za katerega smo imeli karte.
Ko smo prišli na stadion je bil občutek fenomenalen, takoj smo se morali slikati, si pogledati naš baner, najprej smo ogledali naše z hrbta saj smo bili za njimi na Shed Uperju. Jasno, da smo navijali za naše in nasprotniku peli ¨ malo vas je malo vas je p…¨ in našim smo pomagali, da je sodnik izključil enega igralca Stoka. Tekma je bila zelo napadalna s strani Chelsea, a dokler ni prišel v igro Sturridge ni padel zadetek, takrat pa je Mata podal Drogbaju, ki je zabil gol. Štadion je ponorel ni bilo časa ujeti gola z sliko ali naši igralcev, kako so proslavljali, tega se ne da opisati to moreš doživeti.

Po tekmi smo najprej videli Lucas Piazona, s katerim smo se slikali in nam je dal avtograme, potem smo čakali še ostali zvezdnike. Enim je uspelo priti do fotke z našo zdravnico Evo Carneiro, za finale pa še Frank Lamparda, ki je prijazno dal vsem avtograme do slike z njim pa nismo prišli, ker je bila prevelika gužva.

Potem smo odšli nazaj proti Hostelu, se preoblekli šli nekaj pojest in popit in odšli spat.

V nedeljo zjutraj smo se okrepčali nekaj pojedli spili kavo in odšli na podzemno železnico, vlak do Stansteda in z letalom nazaj odleteli nazaj na Brnik, kjer smo se hitro poslovili in odšli vsak v svojo smer, sam sem prišel domov šele ob 19:00.
Last edited by rover on 12 Mar 2012, 13:04, edited 1 time in total.
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by rover »

Za tale čudovit vikend oz annual trip to London ostanejo neverjetni spomini in fotke, ki se jih ne da opisati, to moreš doživeti.
Tukaj je nekaj slik z samega potovanja na tekmo:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by glosos »

ful dober povzetek, zakon slike, vidim, da ste se meli super!!!
rover wrote: Za tale čudovit vikend oz anal tip to London ostanejo neverjetni spomini in fotke, ki se jih ne da opisati, to moreš doživeti.
ampak rover, spet ti je uspelo :) :ava: :?:

Edit: ok, vidim, da si že popravil :)
aceventura13
Posts: 4
Joined: 05 Aug 2008, 18:54

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by aceventura13 »

Evo link s slikami še iz mojga fotoaparata :cfc01:

https://picasaweb.google.com/1072782884 ... Stoke2012#


Ne vem če se da downloadat slike v polni ločljivosti? Zatorej, če kdo želi kako sliko v polni ločljivosti naj mi pošlje mail s številkami slik na potko.touchdown@gmail.com
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by sandi94 »

LEGENDE!!!!

Katero tekmo gremo gledat naslednje leto? @8)
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by lajko »

Legendary - super slike.

Še enkrat vsa čast dirigentu Boyu, ki je žrtvoval svoj glas za nas. :worthy:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
Post Reply