Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Govorice

Post by repe »

Ma tle naštevate en kup igralcev, ki sploh ne igrajo na isti poziciji in imajo čisto drugačne vloge v ekipah...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Pomoje imamo kar velike plane z Van Ginklom in Chalobahom. Ampak počasi, zato ne bi imel nič proti če pride kakšen izkušen igralec za 2-3 leta.

Na DM se mi zdi da imamo luknjo - Lampard, Essien končujeta kariero, Mikel pa ni ravno na nivoju. Potem so pa tu takoj za njimi že praktično mladinci in to vrzel bomo pomoje poleti 'doštukali' z drugim igralcem, mladim pa dali čas da postopoma prevzamejo velike vloge.

Zadnjih veznih res ni veliko, sploh pa ne takšnih za najvišjem nivoju. Tudi v mladih ekipah jih imamo malo (večini primarna pozicija sploh ni DM). Upam da bomo kmalu pripeljali Tielemansa, ker takšnega talenta ne pomnim.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Guarin je pomoje kr taprav pa še pri strelih od delč (ki nam trenutno ne grejo najbolš, izjema Lamps) je odličen Guarin.
KTBFFH
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Chelsea je baje že naredil deal done z vezistom iz Interja Fredy Guarinom, vsaj tako poročajo Italjanski mediji. Cena je pa 15 miljonov funtov.

Italian sources claim Fredy Guarin to Chelsea deal is done

Chelsea je tudi blizu nakupa branilca Kurt Zouma, ki igra za Saint-Etienne. Išče se pa tudi napadalec in sicer so samo 3 opcije Jakson Martinez, Radamel Falcao ali Diego Costa v posel naj bi bil vključen tudi Fernando Torres ali Demba Ba. Agent Jaksona Martineza je že bil na pogovoru z Chelseajem a do dogovora še ni prišlo. Jose Mourinho si želi Falcaoa. Samuel Eto’o pa poleti odhaja v MLS.
Image
User avatar
No.10
Posts: 22
Joined: 02 Aug 2013, 12:39

Re: Govorice

Post by No.10 »

rover wrote:Chelsea je baje že naredil deal done z vezistom iz Interja Fredy Guarinom, vsaj tako poročajo Italjanski mediji. Cena je pa 15 miljonov funtov.

Italian sources claim Fredy Guarin to Chelsea deal is done

Chelsea je tudi blizu nakupa branilca Kurt Zouma, ki igra za Saint-Etienne. Išče se pa tudi napadalec in sicer so samo 3 opcije Jakson Martinez, Radamel Falcao ali Diego Costa v posel naj bi bil vključen tudi Fernando Torres ali Demba Ba. Agent Jaksona Martineza je že bil na pogovoru z Chelseajem a do dogovora še ni prišlo. Jose Mourinho si želi Falcaoa. Samuel Eto’o pa poleti odhaja v MLS.
Jose Mourinho je že povedal, da novega napadalca v zimskem prestopnem roku ne bo pripeljal.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

On lahko pripelje 5 napadalcev januarja pa bo isto s....e. Dokler se bo njegov nesposoben sistem na kao kontre ki jih ni igral. Ne bo niti 6 napadalcev pomagal.
Upam da ste to uvidl tudi slepi tukaj gor.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

Reich, z vsem spoštovanjem, ampak te tvoje fore s "slepim folkom" in "pričakujem realne komentarje" v vsakem posti si pa že kr malo naporen (čeprav se s tabo strinjam).
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

še bolj pa vi ki nočete vidit. Oziroma še kr menjate tisto kar v bistvu v januarju ne moreš. Tito kar bi pa lahko da igra steče pa ne.
Napadalc vsaj pametn januarje ne bo se selil k ekipi ki je v totalnem razsulu. Kdo je krivec ni treba razlagat, a po vaše sem jaz ker si to upam izpostavit.
Za sistem ki ga igrajo rabiš 2 v najslabšem primeru 1 dm-ja ki znata filat žoge naprej tistim ki so pred njima. A kdo to počne pri nas? Ne!
Zakaj je tako sem najbrž spet jaz kriv ker pač nekdo ki igra na kontre in ima na ključnih položajih, vrtavko, edinega Brazilca na planetu brez kakršne kol tehnike, in pa Legendo ki je žal svoje že dal skozi. Samo ogled 3-5 tekem drugih ekip z istim sistemom že pove kje šepa. A vi se še kar slepite.
Kot sem že napisal nekomu, problem foruma ni da kdo nebi stal za moštvom, ampak očitki da kdor izpostavi resen problem kje šepa je naporen, nerealen, da ne napišem še kaj hujšega.
Koncentrirajte se na problem ki ga ima to sijajno moštvo, ne pa se vžigat ob vsakem komentarju kot da ste največji svetniki tega foruma.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

Še dobro da si spregledal del kjer sem napisal da se s tabo strinjam in si mi rajši po nepotrebnem spisal celo pridigo. Tudi v tem spisu se večinoma sicer strinjam s tabo, čeprov si čisto sfalil point moje prejšnje opazke, ampak dobro, je vsaj zanimivo branje.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

Nisem spregledal. Če že vsi pišete kaj vas moti bom pa še jaz. Sedaj na kratko. bežanje od resnega problema in ustvarjanje novega. Tipično Slovensko.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

Eh....bolje da nehava na tej točki, ker nebova daleč prišla. Lahko noč.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Kakšne govorice pridejo na plan, res neverjetno. Da bo Romelu Lukaku odšel na posojo v Ateltico v Chelsea pa bo prišel Diego Costa. Lukaku ima pogodbo z Evertonom do konca sezone in se je ne da prekiniti. Mourinho ga je hotel nazaj v klub pa ne gre. Kako naj bi potem prišlo do izmenjave napadalcev. Lahko pride do izmenjave oz prodaje napadalcev Costa - BA/Torres/Eto'o.

Chelsea to Offer Striker Plus Cash for La Liga Goal Machine

Drugače pa Mourinho ne zaupa več Ashley Colu, zato se v medijih govori da išče novega LB, tokrat je zgodba o Ricardu Rodriguezu

31 Chances Created, 45 Tackles Won: Chelsea Set Sights On Outrageous Youngster

[youtube]YIHe9by9tFA#t=187[/youtube]

Če bo Chelsea v januarju pripeljal novega LB potem to pomeni odhod Asley Cola ali Ryan Bertranda. Smo pa v temi govorice. Po porazu z Sunderlandom je dobil KDB zeleno luč za odhod. Če bo odšel bo šel na posojo in ne prodajo kot pišejo mediji. Tukaj bi pa bila možna menjava igralcev na posoji KDB za Rodrigueza.

Kevin De Bruyne’s agent sets out case for Chelsea to let midfielder go.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

rover wrote:Kakšne govorice pridejo na plan, res neverjetno. Da bo Romelu Lukaku odšel na posojo v Ateltico v Chelsea pa bo prišel Diego Costa. Lukaku ima pogodbo z Evertonom do konca sezone in se je ne da prekiniti. Mourinho ga je hotel nazaj v klub pa ne gre. Kako naj bi potem prišlo do izmenjave napadalcev. Lahko pride do izmenjave oz prodaje napadalcev Costa - BA/Torres/Eto'o.

Chelsea to Offer Striker Plus Cash for La Liga Goal Machine

Drugače pa Mourinho ne zaupa več Ashley Colu, zato se v medijih govori da išče novega LB, tokrat je zgodba o Ricardu Rodriguezu

31 Chances Created, 45 Tackles Won: Chelsea Set Sights On Outrageous Youngster

[youtube]YIHe9by9tFA#t=187[/youtube]

Če bo Chelsea v januarju pripeljal novega LB potem to pomeni odhod Asley Cola ali Ryan Bertranda. Smo pa v temi govorice. Po porazu z Sunderlandom je dobil KDB zeleno luč za odhod. Če bo odšel bo šel na posojo in ne prodajo kot pišejo mediji. Tukaj bi pa bila možna menjava igralcev na posoji KDB za Rodrigueza.

Kevin De Bruyne’s agent sets out case for Chelsea to let midfielder go.
Diego Costa oziroma katerikoli world class napadalec še ne pomeni uspeha. Poglejte kaj se je z Brazilcem/Špancem dogajalo v zadnjih sezonah pri Atleticu? Posojali so ga, vmes tudi prodali, selil se je iz prve v drugo špansko ligo in nikjer ni ravno blestel v takem sijaju kot letos. V letošnji sezoni se mu je odprlo, ko odigraš par dobrih tekm postaneš tudi samozavesten in takrat si sposoben delati čudeže, tako kot on. Da zej odštejemo zanj recimo 40M, bo že to predstavljalo nek psihološki pritisk. Potem mamo pa še 100 napadalcev, ena ali dve tekmi naj se mu ponesrečita in bo kar naenkrat pred njim Eto'o, mi pa bomo dobili novega Torresa :) Škoda ko se lani po odličnem debiju ni popolnoma zaupalu Ba-ju ... za moje pojme je bil to eden najbolših nakupov Chelseaja (pač glede na denarni vložek in njegovo takratno formo) in res škoda, da se ga takrat ekspresno ni porinilo v prvi plan :)

Naša devetka je biu za moje pojme v odlični formi, ko mu je Mourinho zaupal. Odigral je nekaj zaporednih tekm, odlično je sodeloval z ekipo, začel je zadevati, predvsem pa je predstavljal grožnjo za nasprotnikov gol.

Še besedo ali dve o Rodriguezu ... zakaj? Imamo Van Aanholta na posoji, javnost in strokovnjaki ga opevajo kot najboljšega LB-ja v nizozemskem prvenstvu, mi bomo raje kupili še enega mladega? Na tem položaju potrebujemo world class igralca ala Marcelo, Baines, Coentrao, ..., ki je v trenutku sposoben odigrati na najvišjem nivoju.
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Zanimivo, da je Ashley Cole kar naenkrat povedal, da se bo upokojil in že se išče novega LB in tukaj je jasno Luke Shaw. Zgleda, da Jose Mourinho noče dati nove pogodbe Colu. Obenem pa se bo dalo na preizkušnjo našega Patric Van Aanholta nekam na posojo v Premier ligo.

Chelsea will win race for £7m flyer – if they promise to start him
Chelsea confident of landing Southampton star Luke Shaw with Ashley Cole ‘considering retirement’

Mourinho si želi nazaj Nemanjo Matiča, če ne pa je 2 opcija Fredy Guarin. Obenem pa Mourinho še vedno računa na Oriol Romeua, ki odlično igra v Valenciji.

Jose Mourinho prefers Nemanja Matic to Fredy Guarin, according to reports.

Zgleda, da Mourinho ima že svoje načrte in točno ve kdo bo ostal v moštvu, kdo bo prišel in kdo odšel in zato pravi pravi da bo imel naslednjo sezono odlično ekipo.

http://www.itv.com/sport/football/artic ... xt-season/
Image
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Govorice

Post by Grugar »

A tale Romeu bo še naš? a ni bil samo posojen iz barcelone al nekaj takega...
All rights reserved.
Post Reply