Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

bork wrote:Kone je v začetni postavi za Sunderland, kar nekako povečuje "verjetnost", da gre Koulibaly res v Chelsea in da so bile novice o transfer req bulšit
Tudi Koulibaly je igral danes...
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

not the hero we deserve, but the hero we need
https://streamable.com/egxd


Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Daily Express piše, da naj bi Chelsea ponudil 50m funtov (!) za Koulibalyja. To znaša 58m evrov, Napoli zahteva 60m ampak bi znalo biti dovolj če je ponudba resna.

Kakšna se vam pa zdi opcija Mario Gomez v napadu? Jaz bi ga raje videl kot Lukakuja za ta denar. Če bi bil Gomez pripravljen pristati na eno-letno pogodbo, je tip igralca, ki ga trenutno v napadu nimamo. Dober v skok igri, izkušen, zna zadržat žogo in je 'poacher'. Ker me res skrbi kaj bo s Traorejem če zdaj kupimo enega dragega in mladega igralca.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

Sicer Gomeza ne maram, se mi p zdi da bi bil dobra okrepitev. Dvomim pa da bi pristal na 1-letno pogodbo.


Up the Blues
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Remy je v Lyonu in očitno trenutno ostajamo z dvema napadalcema.

Zanimive besede Conteja včeraj za Guardian: "I don’t like that a forward moves around the pitch. I like him to stay in the box because you are a forward.“

Lukaku? Bolj primernega igralca se ne spomnim če hočeš telegraf štango na igrišču :P


P.S. Se opravičujem, ker smetim po drugih temah glede igre - napovedovanje postave. Ker nas zaenkrat premalo igra, časa za oddajo pa ni več veliko, je igra pod vprašajem. Prvi krog bo stekel, za naprej pa ne morem zagotovit. Vabljeni k igranju v temi ''Za šankom'' :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Re: Govorice

Post by john terry »

Chelsea are ready to bid €90 million for Real Madrid star James Rodriguez, according to Sport.
Chelsea manager Antonio Conte is plotting a move for Koln left-back Jonas Hector despite the defender signing a new contract this summer. Source: Daily Mirror
Če bi James res prišel, naj bi odšel Cesc, ki že včeraj ni bil v prvi postavi in ma zgleda Osacar prednost pred njim. James bi bil pa meni top okrepitev, zame eden najbolšjih desetk trenutno. :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Mislim, da bomo Fabregasa še kako pogrešali, če dejansko gre. Zakaj bi bil sploh na stranskem tiru? Kaka teorija?
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by bork »

Največja napaka bi bila prodaja Cesca.. proti lažjim nasprotnikom se naj samo naredi menjava Matic-Cesc pa bomo gledali še lepši fuzbal.
Cesc > James
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Baje naj bi predstavniki Cesca že kontaktirali Real Madrid? Ne vem, tudi sam menim da bi njegova prodaja bila napaka, pa čeprav je v formi samo do januarja, ampak zgleda Conte ne računa nanj. James pa je odličen ko je v formi, sam lani je res slabo igral, kot je dobil priložnost...
http://www.sport-english.com/en/news/fu ... id-5326097
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Sem bral tudi tuje Chelsea forume in se res na polno omenja swap Fabregas - James. Ne razumem sicer povsem, zakaj bi bilo to za nas dobro? Moje mnenje je, da je Fabregas še vendno eden boljših pri nas..ampak nisem pa stalno z njimi tako kot Conte, tako da nevem. Pod črto, nisem za menjavo. James me nikoli ni neki baš navduševal, pa tudi slabo sezono ima za sabo, če se ne motim? Skratka, Fabregas >> James.

Druga stvar, Leicester. Točneje Vardy, predvsem pa Mahrez. Prvi je z lisicami podaljšal pogodbo poleti (in se pomojem nategnil ker bi se sigurno lahko konkretneje kam prodal), drugi pa bi znal čez vikend močno premislit o odhodu iz kluba...Zakaj čez vikend? Ker igrajo z Arsenalom in znajo s tako igro kot proti ManU in Hullu gladko spušit. Skratka, velika verjetnost je, da bo Mahrez odšel, tudi če po nekem spletu okoliščin obrnejo Arsenal. In kam? Ravno z Arsenalom se ga je povezovalo, čeprav smo bili tudi mi nekaj v igri.
Kaj mislite, bi ga rabili, bi nam prišel prav?

Tretja stvar. Mislim da je CB še vedno prva stvar, ki jo moramo pretuhtat. Povezuje se nas z vsemi mogočimi vezisti, na CB pa životarimo. Kdorkoli od dvojice Terry "Kehil" se v trenutku poškoduje in smo brez konkretne zamenjave. Res nevem, kaj uprava čaka? Lani nas je hotel Everton nategnit za Stonesa, letos pa ga je pohapsal City za "male pare". Res da smo brez Evrope in je število tekem manjše in (vsaj teoretično) manj šans za poškodbe ampak na to se ni za zanašat. Konkretneje pa ne vem, kje bi kakšnega dobrega CB sploh lahko še dobili? Imamo še kolko, 14 dni? Tole me najbolj zanima, kako se bo razpletlo.
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Re: Govorice

Post by JeroDrogba11 »

Cecs je izjemno dober z asistencami, vendar (po mojem mnenju) ne paše v Contejev sistem. Je premalo borben, premalo teče in preveč ispada v obrambnih nalogah.
Po drugi strani pa James (ko igra za kolumbijo) zelo veliko teče in je zelo borben.
To bi bil lahko razlog za menjavo Cesc - James. Je pa James predrag za to, kar je do sedaj pokazal v realu.
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by bork »

LB ali CB je itak nuja, obeh dveh pa pomoje ne rabimo, ker ce se kupi LBja (nekaj se omenja Hector iz Kolna) bi imeli Terrya, Cahilla, Iveka in kmalu tudi Zoumaja za 2 poziciji, kar bi potem skoraj moralo zadostovati do poletja in prihoda Christensena.

Zelo, zelo dobro pa bi bilo kupiti enega RWja, nujno levicarja. Edina dva, ki mi padeta na pamet sta Mahrez in Barbosa. Prvi sicer precej drazji, vendar PL proven. Res bi bilo dobro, da bi tudi na desni strani imeli nekoga, ki bi vsake toliko penetriral (:D) v kazenski prostor + poskusil s kaksnim strelom iz desne. So pa to ogromni denarji za nekoga, ki bi moral za mesto v enajsterici tekmovati z Willianom in Cuadom - verjetno bo slednji tako ali tako odsel.

In: LB/CB, RW
Out: Pedro/Cuadrado

Itak se veliko dogaja v ozadju, jeba je, ker je top kvaliteta CB pod kljucem mafijskega norca, Leicestru pa smo ze odpeljali enega kljucnih clenov.. Z Brazilci je pa itak vedno tezko poslovat, ker majo to deljeno lastnistvo igralcev.

Edit: ce je Real dal takrat 80m za Jamesa, je sedaj kljub inflaciji vreden max 60m
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Js pričakujem Fabregasa namesto Matića/Oscarja na tekmah, kjer bomo dominantni. Bo pa dovolj takšnih tekem.

Je pa tale Hector prejšni teden podpisal novo pogodbo.

Torino je iz Bologne pripeljal branilca Rosettinija, kar da zeleno luč Napoliju za nakup Maksimovića. Ostalo vam je verjetno jasno :) Se pa tudi govori da lahko Albiol odide in Koulibaly ostane. Ali ostanejo vsi...vsekakor se lahko z prihodom Rosettinija v Torino sproži verižna reakcija.

Po drugi strani pa tako DiMarzio, kot nekaj drugih italijanskih medijev piše, da bo Koulibaly podaljšal.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Maksimović in Caceres blizu Napolija :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply