9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Ali naj Torres januarja oz. poleti zapusti klub?

Da
38
72%
Ne
15
28%
 
Total votes: 53

User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by Reichenburg »

BoLhCa wrote::P Lej če ne drugega bo imel strel na gol, kar pri torres že zadnje tri tekme se ni dogodilo.. prekleto žalostno za napadalca, se vam ne zdi?
Torej jaz sem ti napisal da je imel strel na gol in te demantiral, a ti še kar bluziš svoje. Kot bi napisal Bolhca ni trolal o Torresu že 3 dni pa vsi vemo da niti sekunde dneva ne zdržiš brez tega.

Pa še enkrat te morem demantirat!
Najdražji napadalec na Otoku je Rooney, sledita mu Aguero in pa Yaya Toure ki ni napadalec. Torres je na 4. mestu tolk o tvoji vsesplošni razgledanosti in tem koliko so tvoji posti vredni. Niti pol mišjega kurca ne držijo ker tudi mal resnosti in resnice ni v njih :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Demantiral, hahaha lol. S torresom niti podrazno ne. Aja ni najdražji? Aje Rooney je prestopil iz Man. Uniteda v Man. United za 60 miljonov funtov, da je dražji kt torres?

@branko1993 sorry, sam če že nicka ne znaš pravilno zapisati oz. vsaj skopirati, vsekakor nisi vreden moje pozornosti, tako da tam sem nehal brati.

@glosos in kaj pa počnete več v življenju? Odgovarjate meni, da sem neumen ahhahahah! Bistveno razlika ane. Dej ne blamirej se lol.
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by balla10 »

Bom tudi jaz nekaj napisal glede BoLhCe, čeprav ne sodi med Torresov post, ampak sem ne sodi marsikaj pa je vseeno tu. Jaz mu že nekaj časa ne dajem replik, ker so itak brez pomena, ker z njim ne moreš do konca. :) In vsak ima pač svoje stališče. Nekateri imajo pač drugačne poglede na vse skupaj. BoLhCa je meni taka faca :D , ne poznam ga v privat življenju, da bi ga lahko sodil po tem, ampak, če ga sodim po tem kar je na forumu ga lahko označim za "posebnega" in s tem ne mislim nič slabega. Je človek, ki bo trdil in zagovarjal svoje pa če tudi mu kdo vrta v koleno. :) Včasih ima prav, drugič ne, velikokrat kritizira pa čeprav za to ni niti najmanjše potrebe. Ampak to je forum, kjer lahko vsak napiše kar želi. Tudi sam večkrat hočem napisat kak komentar in nekoga zgonit "u 3 pm" a se vzdržim. Pri BoLhCi je to pogost pojav, večkrat bi ga najraje nekam poslal, ga premlatil prek računalnika, ker se z njim ne strinjam oz. mi gre na živce ta njegova nestrpnost do igralcev Chelsea in do uporabnikov tega foruma. Po drugi strani pa me včasih, ko sem res dobre volje spet nasmeje do solz s svojimi ekstremnimi izjavami, pa naj so pozitivne ali negativne.
V glavnem, hočem povedati, da tudi take ljudi rabimo na forumu, da je forum zanimiv. Kdor se spušča v take besedne dvoboje si je sam kriv a če je vse to v mejah normale in brez žalitev je to le dobro za forum. Tako, da BoLhCa ti kar nadaljuj s svojimi komentarji. Prosim te le, da se malo vzdržiš glede nasilnih komentarjev do drugače mislečih in do Torresa. :) Čeprav vem, da paše jezo spraviti iz sebe in če že je boljše, da na tak način kot na še slabši :)

Drugače pa upam, da Torres naredi čudež, pride v boljšo formo in pokaže svoje pravo znanje in talent tudi v dresu Chelsea ter, da dokaže, da je lahko ponovno strah in trepet Anglije.
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by AlexAK »

Ko smo ''chelsea'' blokiral je bilo takoj boljše in mislim da ga nihče ne pogreša. Tudi ni fer do chelsea da se Bolhco še vedno trpi. Kakovost foruma pada zaradi tega kreganja
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by zrim92 »

AlexAK wrote:Ko smo ''chelsea'' blokiral je bilo takoj boljše in mislim da ga nihče ne pogreša. Tudi ni fer do chelsea da se Bolhco še vedno trpi. Kakovost foruma pada zaradi tega kreganja
In zakaj se sploh še kregate z njim?
Ignorirajte ga če vas moti pa je. Bolj boš drmal slabše je, ignoriraš pa je mir.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

balla10 wrote:nestrpnost do igralcev Chelsea
Ne laži! Nestrpn sm zgolj do torresa.
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by ESSIEN »

BoLhCa wrote: Ne laži! Nestrpn sm zgolj do torresa.

In Torres je igralec Chelseaja ali?
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Ne, on je igralce zumbljev :roll:

torres = igralca Chelsea in ne torres = igralcev Chelsea
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by ESSIEN »

BoLhCa wrote:Ne, on je igralce zumbljev :roll:

torres = igralca Chelsea in ne torres = igralcev Chelsea

dejstvo je da s tabo nekaj ni uredu, konc, kregaj se sam s sabo če se ti da :D
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Aja zdej k si izpadu butl, je pa z mano neki narobe? Dej obnašaj se, pa ne spotikaj se ob stvari o katerih izgleda nimaš blage veze, kar je žalostno, ker ednino in množino se jemlje v prvih razredih osnovne šole...
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by rover »

Dokler je tukej je naš prvi napadalec in rabi podporo, ga je potrebno podpirat.

[youtube]N8IE-Seshsw[/youtube]
Last edited by rover on 04 Nov 2012, 21:25, edited 1 time in total.
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by loonymcgreat »

tisti 'chelsea' je podjebaval celo ekipo in trollal vse po vrsti, bolhca ni tako škodljiv, vsaj mal realne ocene poda glede torresa ker drgače bi nekateri še mislili, da je tip world class napadalec :D sej ni treba da mu odgovarjate in se spuščate v kreganje če vas tako moti..
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by damjan1120 »

User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by The blues11 »

o čem se gre ta video ( nemorm ga gledat), ?
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by rover »

The blues11 wrote:o čem se gre ta video ( nemorm ga gledat), ?
Če ga dobim ga prilimam.

[youtube]P_U_6eiAdMk[/youtube]

Danes upam, da zabije gol.
Image
Post Reply