Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

Trivinho wrote: Lukaku letos gladko 20+ golov
Dober članek je o tem napisan, da ne smemo preveč pričakovati od mladincev

José Mourinho stresses need for patience with Chelsea youngsters
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Je že kdo slišal za ime Youri Tielemans? CM, DM, maja dopolnil 16 let, igra za Anderlecht (1. ekipa). Igra kot nek izkušen playmaker, redko narobe poda, defenzivno odličen, tehnika, podaje,v glavnem za 16 let :ava: njega hočem vidit v Chelseaju v roku 5-ih let :) Pa še Anderlecht nas lepo zalaga s svojimi talenti (Lukaku, Musonda, Babayaro lol) :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 593
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Chelsea_fan »

Rooney ali Lewandowski !
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Rooney - ne hvala
Lewandowski - drugo leto Bayernov, sploh ker kaže na odhod Madnžukiča
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 593
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Chelsea_fan »

sigismund wrote:Rooney - ne hvala
Lewandowski - drugo leto Bayernov, sploh ker kaže na odhod Madnžukiča

Druge opcije ne vidim... Oba sta world class strikerja... ne moremo biti top ekipa z Torresom ali Ba-jem v špici... Rooney + rotacija z Lukakujem to je to :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
denko9
Posts: 10
Joined: 22 Jul 2010, 13:19
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by denko9 »

takoj bi zajle kupo özila če se bo res prodal..zame najboljši play
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by davidluiz4 »

Januarja obvezno DM-ja in napadalca,ki zna dat gol za razliko od Torresa,Đembe in Etooja
CHELSEA FC
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

davidluiz4 wrote:Januarja obvezno DM-ja in napadalca,ki zna dat gol za razliko od Torresa,Đembe in Etooja
Sanjati ni greh :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rck2own »

Kdo naj bi bil ta napadalec?
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Profesor »

Berić
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

Tudi Mourinho hoče v zimskem času novega napadalca

I want more firepower! Mourinho demands Chelsea chiefs get to work on landing new striker ready for January

Seveda pa ni rečeno, če ni to zgolj rečeno zaradi motivacije Etooja, Torresa in Baja. Ali pa si res želi novega napadalca ali on ali pa Abramovič. Še vedno sem mnenja da bi bilo čisto drugače če, bi poleti kupili Falcao ali Neymarja ali Cavanija. Pri Rooneyu sem že v samem začetku vedel, da nimamo šans. seveda, pa se bo pozimi tudi prodalo kakšnega napadalca Torresa ali Baja ali pa kar oba.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Naslov je ''I want more firepower'', v članku pa nobenega citata da bi Mourinho sploh kaj rekel na to temo. Samo kaj imamo, katere napadalce nismo privabili in kaj je povedal Gullit.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

Spet je čas za moj daljši komentar :twisted:
Nekaj dni po koncu poletnega prestopnega roka sem napisal mnenje o tem, kako se je končal za Chelsea. Rekel sem, da potrebujemo samo levega bočnega branilca in zakaj sem to napisal, ste lahko videli tudi danes. Zgodba z Cole-om je ista kot zgodba z Lampardom in Terryem. Bili so pomembni členi, ampak pač ne morejo igrati vsake tekme. No, Cole itak ne igra, ampak je bil poškodovan in bo sedaj verjetno spet začenjal tekme. Sej ne rečem, Azpi me je presenetil na levem boku in je tudi dobro odigral, sam je tudi on imel svoj momente in nekako mi ne paše na levo stran. Tam potrebujemo levičarja. Bertrand mi nikoli ni deloval dovolj velik kaliber za Chelsea in tako še vedno mislim. Sam bi pripeljal Coentrao-a ampak je na žalost podaljšal pogodbo z Realom, tako da odpade iz igre. Ravno sem prišel domov z 12-urnega šihta pa še pozna ura je in mi nobeden drugi levi bočni, ki bi bil na voljo, ne pride na pamet. Glavno je, da potrebujemo levega bočnega. Za ostale pozicije v obrambi, sem napisal, da je vse na mestu ampak ta sezona me je demantirala v vseh pogledih. No, na desnem boku ne bi nič menjal. Ivke in Azpi sta več kot odlična. Jebiga predložki niso ravno jača strana sam to ni primarna naloga branilcev. Če Barca res ponuja 40 milijonov za Luiza, bi ga jaz takoj prodal. Sej mi je simpatičen pa vse, sam on ni centralni branilec. Cahill, Ake, Kalas pa še enega bi pripeljal. V zadnjih dneh se omenja Kurt Zuma. Res talentiran branilec. Evo štirje centralni branilci + Ivanović. Resda so trije zelo mladi sam enkrat morajo tudi oni dobiti priložnost in zaigrati v začetni enajsterici. Sej Kalas mi tudi ni neka klasa, sam za pokale bi pomoje bi dovolj dober.

Jaz imam tak občutek, da je Mou zelo zaupal Van Ginklu kot nasledniku Lampsa, ampak se je ta pač poškodoval. Meni osebno je Van Ginkel zelo dobro deloval na pripravah in me je zelo pozitivno presenetil. Sedaj menim, da potrebujemo enega kvalitetnega vezista, ki zna igrati v defenzivi in ki zna povleči naprej. Matić bi bil idealen. Sej vem, zdaj bodo nekateri rekli, da njega stalno omenjam samo zaradi tega ker je moj rojak, ampak Matić je res odličen. Poglejte si kakšne tekme Benfice pa boste videli. Nekaj vam pove tudi to, da je Srbija zaigrala precej bolje ko se je on vrnil, kot pa brez njega. Pa ni bil zastonj izbral za najboljšega igralca portugalske lige v lanski sezoni. Essien+Mikel+15 milijončkov pa mamo Matića, hkrati pa se še znebimo dveh odvečnih nogometašev :)

Glede napadalcev pa verjamem, da Eto in Ba odhajata po letošnji sezoni in da bo Lukaku ostal. Lukaku + Torres je več kot dovolj.

Cech je zame najboljši vratar na svetu in tako še vedno menim, kljub temu, pa bi rad da Courtois naslednjo sezono ostal v klubu. Cech brani eno tekmo in Courtois eno pa je volk sit in koza cela haha :mrgreen:

Mourinho pa itak kralj brez dileme. Kot vsak trener, ima tudi on svoje trenutke ampak iskreno povedano, niti enkrat nisem pomislil, da bi ga zamenjal. Niti enkrat, pa mi ni težko priznati, da igra v tej sezoni ni na pričakovani ravni. Ob njegovi vrnitvi sem napovedal, da bomo osvojili Premier League in tako še vedno menim @8)

Evo kaj potrebujemo po mojem mnenju:
Levega bočnega, centralnega branilca in zadnjega veznega.
Ne vem kaj bi naredil z nekaterimi. Lamps je zame najboljši nogometaš modrih vseh časov in moj najljubši nogometaš in bi mi bilo zelo žal, če kariere ne bi končal pri modrih, sam ni on več stari Frankie, kar je povsem razumljivo. Da igra v pokalih je brezveze. To je za mlade igralce, da dobijo izkušnje. Ne vem res. Fora je tudi v tem, da imamo tako veliko igralcev na posoji, da se mi sploh ne da ukvarjati z njimi. Nekateri bi lahko zaigrali za Chelsea, nekateri pa so odvečna roba. Meni je zelo všeč ta naša ekipa. Ekipa mislim kot ti nogometaši, ki so v ekipi, kot nogometaši ki so na posoji ali pa v mlajših kategorijah. Sam bi se "znebil" nekaterih in dal priložnost mlajšim. Na mladih svet stoji :P

Cech, Courtois, Ivanović, Azpilicueta, Cahill, Ake, Kalas, novi centralni branilec, novi levi bočni, Van Aanholt, Matić, Chalobah, Romeu, Van Ginkel, Ramires, Hazard, Mata, Oscar, Willian, De Bruyne, Schürrle, Lukaku in Torres. 23 nogometašev, kar je meni idealno. Več ne potrebujemo.

Cole, Terry, Lampard, Piazon, Bamford, mlajši Hazard, Marin...Za prve tri ne vem kaj bi naredil, te zadnje tri pa bi spet poslal na posojo.

Lahko noč :*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

Jaz novega levega bočnega ne bi kupoval. A. Cole slabši kot včeraj (verjetno?) ne more biti. Azpi je vsaj dostojna zamenjava, tu pa je še Bertrand (zakaj on ne dobi šanse mi ni jasno). PVA je na posoji, kjer dobro igra, tako da bi ga naslednjo sezono vključil v ekipo.

Obramba, kot sem že večkrat zapisal, ne more delovati super, ko pa se toliko rotira. Še najbolj standarden je Ivke na desnem boku, majkemi. Terry je dober še za nekaj sezon, je rutiner. Luiza ne bi prodal. Izžareva tisto sproščenost in predrznost. Tudi če kaj zajebe, se v tekmi ne skriva. Ko se požene naprej pa itak ponese celo ekipo. Tista včerajšnja dolga pasa čez celo igrišče sta bila WC. Tega od naših branilcev ni sposoben nobeden. Si sploh ne predstavljam, kaj bi delali, če bi spredaj imeli Lukakuja.

Kot si napisal, Lukaku mora biti first choice striker za naslednjo sezono, po možnosti skupaj s Torresom. To sezono bo potrebno pregurati do konca, brez ekstra napadalca se sicer ne bomo borili za PL in CL naslov, ampak jebiga, ne moremo več posojati Romela, ki se je medtem razvil v pravo žival v napadu. Če bo v zimskem prišel kak +30 mio. striker bom res začuden, v bistvu razočaran. Eto'o-ju poleti ne bi podaljšal pogodbe, Ba-ja pa bi prodal.

Lamparda, legendo vseh legend, bi še imel v klubu. Vendar ne more on igrati 120 minut na pokalni tekmi. Lahko pa je mirno menjava za zadnjih 20-30 minut kake tekme. Sploh, če vodimo npr. 1:0 in nas njegov "drive" po zadetku popelje v povišanje vodstva :)

Van Ginkel se bo do naslednje sezone menda sestavil skupaj. V ekipo moramo nujno vklopiti Piazona, pubec je prerasel Eredevisie v par mesecih... Tukaj še je Romeu. Obija in Essiena bi prodal. Mikel je strašno padel v formi, zna še samo podajati nazaj pase do 10 metrov in nam čisto ubija tekme. Včeraj je to bilo evidentno vsaj dvakrat, ko smo stiskali okoli gola, Lampard podal njemu, on pa namesto (riskantne) podaje na odprto desno stran zaustavil žogo, potem pa podal nazaj (menda Cahillu).

Glede golmanov ni dileme. Tako Cech kot Schwarzer sta super. Courtoisa bi poskušal posoditi naslednjo sezono v PL. Če ne bo šlo, pa pač za drugega vratarja, Marku pa se ne podaljša pogodbe.
Blue is the colour!
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by glosos »

Zelo lepo si napisal, Damjan.

Nemanja Matić - world class igralec, ki ga res želim videt pri modrih, in je popolnioma dosegljiv. Do konca sezone tako, poleti se znebimo Essiena in Mikla, dodamo Calobaha in Van Ginkela.
Glede obrambe se tudi strinjam. Cole se bo moral po sezoni posloviti, zamenjavo rabimo čim prej. Bertrand tudi po moje ni na nivoju Cole-a iz leta 2007, je pa odličen backup. Van Aanholt - ne vem.

Večinoma se strinjam, imam pa nekaj komentarejev - valda :wink:

Btw, tvoj plan z golmani je čist mimo (ena tekma-ena tekma) :?: :D

Glede Lamparda, jaz mislim, da bi on moral definitivno kariero zaključit pri Chelsea. Ampak ne tako, kot si to zamišlja (očitno) Mourinho, ampak tako, kot je bil Scholes pri MUFC. Je v ekipi, lepo sedi na klopci, predstavlja avtoriteto v slačilnici in prenaša znanje in izkušnje, tu pa tam vstopi v igro in trikrat na leto začne v prvi postavi. Želim si, da bi bili vsi ful veseli, ko vstane iz klopce in se pripravlja na menjavo, ne pa da smo zafrustrirani, ko ga vidimo SPET v prvi postavi.

Glede napadalcev. Hja, noben ni prava izbira. Takoj, ko je mogoče bo treba pripeljat Lukakuja in ga takoj postavit kot prvega napadalca. Prej kot poleti to ne bo šlo, če se ne motim. Do takrat pa imamo dve možnosti. Lahko vstrajamo z našim trojčkom in se sprijaznimo, da letos ne bo lovorik, lahko pa pozimi pripeljemo na primer Jacksona Martineza. Poleti nastavimo sistem, v katerem bosta igrala skupaj z Lukakujem, Etoja in Toressa pa naženemo, Ba pa ostane kot #3.
Post Reply