10 - Juan Mata

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
Trivinho
Posts: 1401
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by Trivinho »

zakaj je pol pr Falkaotu blo da je zanga aktiviru monako a sploh ni hotu it tja..ker če nebi hotu tja nebi podpisu ostov bi v atletiku
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: 10 - Juan Mata

Post by Grugar »

Trivinho wrote:zakaj je pol pr Falkaotu blo da je zanga aktiviru monako a sploh ni hotu it tja..ker če nebi hotu tja nebi podpisu ostov bi v atletiku

falcao se je prodal nekim agencijam, ki si ga v resnici lastijo.. tako, da je pri njem čisto drugačna zgodba
All rights reserved.
User avatar
Trivinho
Posts: 1401
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by Trivinho »

ampak če igralec noče podpisat te noben ne more prisilt a ni tko?
če ste že govoril da ne mormo prodat nobenmu klubu razn Monako al pa PSG,ta tiago silva k je biu štoper v Milanu sploh ni hotu iz Milana ampak so ga silili zarad krize v Milanu.
js ne razumem kako je lahko Milan v krizi k ma nevem kok lovorik in da usak prestopni rok ni porabu več k 10 Miljonov.
+ da so Kakaja prodal za 70 Miljonov pa tega Tiago silvo. ostale giralce pa use zastonj dobil.
To je zgleda sam marketing več sploh ni fuzbala.
evo še ena nerealna situacija Riberi je lani osvoju Ligo prvakov prvenstvo in res biu najjači igrač i ne bo dobil zlate žoge bote vidl Ronaldo jo bo dobu.
to je sam marketing, Pride šejk kup klub kup najbolšega trenutnega igralca in stem prvab navijače.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by sigismund »

Trivinho wrote:to je sam marketing, Pride šejk kup klub kup najbolšega trenutnega igralca in stem prvab navijače.
To si opisal City, PSG al 90% navijačev Chelseaja?
Kar se pa zlate žoge tiče, meni je to že nekaj časa kretenizem, od 4 žog ki jih ima messi bi VSAJ ena mogla pripast Ronaldu. Ampak ne, Messi is a good boy.
User avatar
Trivinho
Posts: 1401
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by Trivinho »

ma opisu sm js use te klube k so čez noč postal "velki" z šejki..
Za chelsea to ne drži ker Chelsea je tud pred Abramovićem igrov v ligi prvakov in je kr biu močn ampak z dodatno finančno inekcijo z Romanovo investicijo smo se samo še bl okrepil.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 10 - Juan Mata

Post by damjan1120 »

Ja, sej to sm ti napisu :D PSG aktivira odkupno klavzulo Mate in Chelsea je potem brez moči, vse je odvisno od Mate al bo šou al bo ostou :D al tud on reče da ne želi oditi in to je to.
A Silva ni hotu iz Milana sam je klub rabu denar, on pa je s tem pomagu klubu :D tko je on reku, pozabu pa je oment da ma zdej desetkrat večjo plačo haha
Glede zlate žoge pa jo bo zasluženo osvoju Ronaldo ;) ampak to je za drugo temo
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 10 - Juan Mata

Post by rover »

damjan1120 wrote:Ja, sej to sm ti napisu :D PSG aktivira odkupno klavzulo Mate in Chelsea je potem brez moči, vse je odvisno od Mate al bo šou al bo ostou :D al tud on reče da ne želi oditi in to je to.
A Silva ni hotu iz Milana sam je klub rabu denar, on pa je s tem pomagu klubu :D tko je on reku, pozabu pa je oment da ma zdej desetkrat večjo plačo haha
Glede zlate žoge pa jo bo zasluženo osvoju Ronaldo ;) ampak to je za drugo temo
To ni čist tako, če ker klub aktivira klavzulo se morjo stinjat tako sedanji klub kot tudi igralec, drugače ni nič. To je bilo v Milanu in Newcastlu. Drugače noben klub nebi imel igralca, če bi ga kdo hotel oz bi mi kupil poleti Rooneya pa smo dobili le Eto'oja.
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 10 - Juan Mata

Post by damjan1120 »

Sej Rooney nima nobene odkupne klavzule v pogodbi, medtem ko jo je npr. Ba imel v višini 7 ali 8 milijonov in smo ga tako dobili. Misliš, da je Newcastle želel prodati Baja za tako malo denarja, a bil jim je ključni nogometaš? Če nek klub aktivira odkupno klavzulo, je potem klub (v katerem igra igralec) brez moči in je vse odvisno od igralca. Zagotovo je tako. Etoja smo pa dobili, ker je bil naprodaj, saj je lastnik Anzhija želel zmanjšati stroške kluba in je bila večina ekipa naprodaj.
User avatar
bork
Posts: 1975
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by bork »

United ponuja 37M funtov za Mato?
Ne sliši se tako nerealno :)
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: 10 - Juan Mata

Post by The blues11 »

Lahka sam upamo da nebo šel!! če pa gre mu pa nič ne zamerim, zamerim pa murinju, če pa to naredi z MATO pa naj še sam spakira pa gre !!! klinc ga gleda če nima enega občutka do igralca ko je dve sezoni nas dobesedno sam držal v igri za vse te lovorike ko smo jih dobli pol pa tk nwm res !!! MATA upam da ostaneš!
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 10 - Juan Mata

Post by didier »

Čaka se (na) izbruh Trivinha :P
Blue is the colour!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: 10 - Juan Mata

Post by sandi94 »

Če bo že odšel upam,da ne bo to UNITED :?
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1401
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by Trivinho »

The blues11 wrote:Lahka sam upamo da nebo šel!! če pa gre mu pa nič ne zamerim, zamerim pa murinju, če pa to naredi z MATO pa naj še sam spakira pa gre !!! klinc ga gleda če nima enega občutka do igralca ko je dve sezoni nas dobesedno sam držal v igri za vse te lovorike ko smo jih dobli pol pa tk nwm res !!! MATA upam da ostaneš!
evo to tud js pravm !
dodov bi sam še da smo že z Maloudajem ravnali kot z podgano in še kšn bi se najdu da ga je uprava tko zjebala.
Igralcem treba pomagat če trenutno niso v formi treba jim dt šanso ne pa takoj odjebat pa grdno z njim ravnat, Torres ni biu 1 let v formi pa smo ga gledal v napadu + igrov je preveč minut ko pa en Mata 1 tekmo ne odigra ocene 7 pa takoj za stran, mah...
Last edited by Trivinho on 21 Jan 2014, 16:51, edited 1 time in total.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by blueboy11826 »

Tut js najrajš seveda vidm da ostane, če pa že more it pol pa prosim ne h scumom.
KTBFFH
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by michooo »

ČE bi že odšel, bi odšel tja kjer bi ponudili največ denarja. To je pa po vsej verjetnosti PSG.
Post Reply