Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

RedMiner wrote:Osebno bi rad videl Džeka ali Mandžukiča.
Sej res Džeka sem pozabil...bi bil moj prvi izbor. Pa glede na Negreda, je sedaj še samo 3. napadalec.
Glede Lukakuja sem pa mal skeptičen. Sej smo že veliko razpravljali o njem..eno je igrat za WBA ali Everton, nekaj drugega pa za Chelsea.
Jaz bi prodal Baja in Torresa, pripeljal enega wc napadalca (kar bo zelo težko) in podaljašal pogodbo Eto'oju.
Eto'o bi bil 3. napadalec, Lukaku pa 2.
Sploh ob kaki poškodbi bi Eto'o zelo prav prišel. Da ne govorim o njegovih izkušnjah, ki so velikokrat lahko jeziček na tehtnici.

Edit: Velik hujše kot sam morebiten odhod Mate, pa bi mi bil prihod Salaha. A se iz Marinove zgodbe niso nič naučil?
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

bork wrote: Sej res Džeka sem pozabil...bi bil moj prvi izbor. Pa glede na Negreda, je sedaj še samo 3. napadalec.
Glede Lukakuja sem pa mal skeptičen. Sej smo že veliko razpravljali o njem..eno je igrat za WBA ali Everton, nekaj drugega pa za Chelsea.
Jaz bi prodal Baja in Torresa, pripeljal enega wc napadalca (kar bo zelo težko) in podaljašal pogodbo Eto'oju.
Eto'o bi bil 3. napadalec, Lukaku pa 2.
Sploh ob kaki poškodbi bi Eto'o zelo prav prišel. Da ne govorim o njegovih izkušnjah, ki so velikokrat lahko jeziček na tehtnici.

Edit: Velik hujše kot sam morebiten odhod Mate, pa bi mi bil prihod Salaha. A se iz Marinove zgodbe niso nič naučil?
Džeko alpa Mandžukić bi blo kr top :D
Last edited by jernej93 on 23 Jan 2014, 19:34, edited 1 time in total.
Image
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Js bi rajš kot Džeka ali Mandžukićka pri nas vidu Yilmaza.
KTBFFH
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: Govorice

Post by kovsejr »

User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Verjetno bom dobil kritike ampak če bi dobili za Luiza podobno ponudbo kot za Mato bi ga isto prodal in pripeljal nekoga zaneslivega...se mi zdi da on tud ne paše v naš sistem čeprav igra veliko več kot Mata.

Glede napadalcev pa Rooney in Lukaku :) prvi garač in verzatilen, klasa, drugi talent in mrga, oba bi pa znala zadržat žogo za hitre napadalne veziste...
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Govorice

Post by Profesor »

Ena sveža: Hulk opažen v Londonu. Bi naj bi v Romanovem privatnem letalu. Obstaja tudi slika;)
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Govorice

Post by loonymcgreat »

Image
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

Hulka se ne bi nikoli branil, žival z ubijalsko levico :)
Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Govorice

Post by zrim92 »

Tudi jaz ne, samo malo me skrbi ker je trenutno ta Hulk daleč od tistega kar smo vajeni.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Re: Govorice

Post by repe »

Dost zanimivo, glede na to da je še včeraj igral prijateljsko v Katarju in jutri v St. Petersburgu proti BVB.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Dobr res da ni v formi v kakršni je bil, sam vrjamem da bi v Chelseaju dost iztisnl iz njega. Js sm vedno bil in sem še za njegov prihod.
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Ker smo že kupili Salaha je vse skupaj nekoliko nesmiselno, drugače bi bil izvrsten nakup. V naš sistem bi res pasal! :)
Je pa v letošnji sezoni baje dvignil svojo formo in igra dosti bolje kot lani. Verjetno imate nekateri še informacije iz lanske sezone. 9 golov in 5 asistenc v 1000 minutah ni tako slabo za wingerja, ruska liga pa tudi ni tako lahka. Recimo, da je na ravni portugalske. Za eno primerno ceno bi se ga splačalo dobit...tam nekje okoli 30M je pa še vedno vreden, pa tudi dresi bi se verjetno dobro prodajali.
Hazard/Schurrle - Oscar/Willian - Hulk/Salah
Ne sliši se slabo.

Drgač pa itak močno dvomim, da bo prišel. Recimo ene 30% šanse...
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Govorice

Post by hook »

za zgorno sliko... nevem kje sem prebral pa vseeno, hulk gre domov na počitnice (portugalska), tako da je to da pride v cfc izmišljeno.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

hook wrote:za zgorno sliko... nevem kje sem prebral pa vseeno, hulk gre domov na počitnice (portugalska), tako da je to da pride v cfc izmišljeno.

Ja na instagramu ali twitterju je objavu to sliko pa spodi še napisu, da gre na Portugalsko na počitnice, mislim pa da je v Londonu prestop :)

Sam čudno, ker jutri imajo pa prijatelsko v St. Petersburgu proti Dortmundu pa na uradni spletni strani nisem nikjer zasledil, da Hulk ne bo nastopil oziroma, da je dobil počitnice?? :)
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Na dan so spet prišle govorice, da PSG hoče Eden Hazarda, Barcelona oz Bayern David Luiza, Galatasaray hoče John Terryja, Roma pa Demba Baja in Everton hoče Romelu Lukakuja. A je to bumerang, ko smo prodali KDB-ja, Juan Mato in odpustili Michael Essiena. Upam, da je konec odhodov in da Hazard, Terry in Lukaku ostanejo.
Image
Post Reply