Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by bork »

Nainggolan:
"It would be very hard to leave Italy after 11 years , I am happy at Roma. Chelsea is a great club and they want to improve their squad," he explained.

"With Conte, they have a manager who has always wanted to sign me. Let’s see if a deal (between the clubs) can be made, only then will there be an official transfer."
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

matic wrote:Wing-back pa je pomoje pozicija, na kateri smo zelo slabi in nujno potrebujemo okrepitev. Ivanović je letos povsem pogorel, Azpi je ok, Baba še ni prepričal. Upam, da se vrne Ake in da kupimo Lichsteinerja. To bo, kar zelo verjetno, glede na to, da Alves odhaja v Juve.
Ne Azpi, sploh pa ne Ivanović nista igralca za wing-back. Oba sta preslaba v ofenzivi in nimata max hitrosti ki jo zahteva ta vloga. Js Ivanovića vidim izključno kot centralnega branilca v postavi z wing-backi. Azpija mi je pa malo škoda, ampak najbolje paše v postavitev s štirimi branilci kot full-back na levi ali desni.

Za wing-back imamo pa Babo (ki lahko dobro odigra tudi kot full-back), in Kenedyja na levi in Cuadrada/Williana na desni.

Wallace je tipični wing-back ampak ni napredoval tako kot bi bilo treba. Kane tudi, pa se je na žalost po kar solidni sezoni poškodoval. Na Akeja sem pa čisto pozabil, njega bi bilo dobro obdržati kot squad-playerja glede na to da lahko igra na vseh položajih obrambe in kot DM. Morda se obrdži Hectorja, ki je tudi multipraktik in je kot primarno CB kar dober na žogi. Zdaj se ga lahko spremlja na Copi, mogoče se dokaže. Za Christensena je še prehitro, bi bilo škoda če bi zdaj sedel.

Še vedno sem za to, da se pripelje enega centralnega branilca, pa tudi če bomo igrali samo z dvema.

CB - Zouma, Koulibaly/Rudiger/Umtiti/Jose Gimenez, Cahill, Terry, Ivanovic, Ake
LFB - Azpilicueta, Baba, Ake
RFB - Azpilicueta, Ivanovic, Ake
LWB - Baba, Kenedy
RWB - Willian, Cuadrado

Mislim da je tu dovolj opcij tudi če ne kupimo novega wing-backa.

Edit: Če ima Conte 'jajca' je Aina tipični wing-back. Dober v obrambi in zelo, zelo hiter. Pa neizkušen...
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by bork »

Jp, Ivanovic in Azpi nikakor ne moreta biti wingbacka... in tud sam sem mnenja, da smo dovolj založeni z wingbacki, npr. Pedro bi v skrajni sili lahko igral na tem položaju.

Aina bo čez slab mesec free agent in nič ne kaže na to, da bi podpisal novo pogodbo. Tako je to, ko imata RBja najslabšo sezono v svojem življenju, pa še v tem primeru niti na klop ne prideš. Popolnoma razumem Aino.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Težko je verjeti da bo Aina podaljšal. Škoda res. Medtem ko na drugi strani imamo pa tipičnega wing-backa, Jaya Dasilvo. Mal je še mlad, pa majhen ampak tudi pri 18. letih so že dobivali priložnost. Js pričakujem njegov debi v letošnji sezoni ampak samo enega pa še to na koncu sezone. Normalno so pred njim še Azpi, Baba, Ake in Kenedy. Škoda da on ne igra na desni :)

Danes se precej piše, da smo blizu ponudbe za Kanteja, pa da ga je De Visser včeraj gledal na tekmi Francije. (De Visser je naš super skavt, ki je recimo odkril Ronalda (pravega), nam pa pripeljal Mikela. Pa Piazona in Nathana...vse to v samo 11 letih).

Glede na rečeno se pa vseeno naklanjam k podpisu Nainggolana čeprav bi imel raje Kanteja.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Vesel sem da se Chelsea ne zanima za Antonia Candrevo:
Federico Pastorello (agent): "Antonio Candreva's not received any offers from Chelsea. His future depends on many things." [Football Itaia]
Kar se tiče igre Antonia Rüdigerja, naj bi bil malo slabša verzija Kurta Zoumaja:
Rüdiger a lot like Zouma. Solid, but still very raw. Might be too early to pair the two already (if we do sign him), can work in the future.
Arsenal je blizu podpisu Jamiea Vardyija, naši pa se samo dogovarjajo, efekta pa ni.
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

iz kje se je zdej naenkrat Candreva pojavu? haha :D

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Mene bolj zanima zakaj je vesel, da se zanj zanimamo. Ob Hazardu in Willianu bi v najboljšem primeru kradel plac na klopci Kenedyju
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Re: Govorice

Post by rover »

Napisal sem da sem vesel, da se Chelsea NE ZANIMA za wingerja Candrewo. Chelsea rabi top nakupe in ne igralce podnivojem, ker drugača se lahko ponovi letošnja sezona. Upam da nas rivali ne prehitijo in nam bo ostala samo škart roba.

Poslano z mojega LG-D855 z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Joj, oprosti. Prevec na hitr sm prebrau. Sorry
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Rivali so že v polnem teku, mi čakamo. S tem da so še pri Romi zatrdili da Nainggolan ne gre nikamor in da ne vejo za zanimanje za Rudigerja. Kante je pa rekel da komaj čaka igranje v ligi prvakov. Na koncu se bomo res zadovoljili z Lichsteinerjem, Candrevo, pa podaljšali bomo s Patom :ava:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by bork »

To da Roma pravi, da Nainggolan ne gre nikamor, nima kej dost veze.. Dobr vedo, da je letos zadnji cas, da prodajo Radjo za neko lepo ceno, ker drugo leto bo ze 29 in bo precej manj atraktiven. S tem mu samo ceno zvisujejo.. mislim da jim je jasno, da smo v polozaju, ko nas lahko izsiljujejo. Dost bolj pomembno je, kar si Radja misli. Ce je na zacetku kazalo, da ga prestop v Chelsea ne zanima kej dosti, je v zadnjem intervjuju nakazal, da je pripravljen na prestop.. vsaj js sm dobil tak obcutek :) Je pa res, da se lahko se kak United vmesa, ampak bodo prej verjetno Pogbaja poskusal dobi... Da bo Muri koncno mel Eiffel tower na vrtu pred hiso :)

Kar se Kanteja tice... men se ne zdi tolk podobn igralec Nainggolanu, da bi lahko debatirali ali-ali, ampak bi moral kr oba dva :D Kante ima baje v pogodbi neko smesno nizko odkupno klavzulo, ki jo bo verjetno aktiviralo, kar nekaj klubov, odlocitev pa bo potem njegova. Najvec se govori o nas in Arsenalu, ki pa je ze dobil podoben tip igralca z nakupom Xhake. City in United pa bolj potrebujeta okrepitve drugje. PSG bi bil zelo verjetna opcija, ampak je Kante sam govoril o tem, da je francosko ligo ze prerasel in da ga igranje tam ne zanima. Res se zna zgodit, da ostane v Leicestru. Po drugi strani, pa nima neke sanjske pogodbe, niti ni v zivljenju ze toliko zasluzil, da bi lahko bil cisto brez skrbi glede prihodnosti.. nikoli pa ne ves, kdaj pride kaksna poskodba kolena in konec kariere na najvisji ravni. Tako da z neko super pogodbo, bi ga mogoce lahko celo dobili :)

Dokler se ne bo kupovalo nekih Pappyjev samo zato, da se nekaj kupi, sem miren :D

Edit: zdej sm videl najnovejsi Nainggoalnov intervju, kjer govori o primerjavi kvalitete zivljenja - Rim - London, o hiski v Rimu, zeni in mulariji. Pa o tem, da je odrascal v revni druzini in da mu visja placa v Chelseaju ne bi kaj dosti pomenila. Kaj pa vem, mesani obcutki. Na koncu sicer doda, da bi rad igral na najvisjem nivoju do 33/34 leta, potem pa se prilagodil zeni in druzini.. tako da ni se vse izgubljeno. Ce so Navasa spravl iz Spanije v Manchester, bi lahk tud Radjo iz Rima :D
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Chelsea have had advanced talks and attempted to convince Kante to give them the go ahead to activate his release clause. (@GFFN)
Chelsea’s presence in Metz last night suggests CFC are hoping to close this deal before the Euros start. (@GFFN)
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

- Zgleda, da Chelsea raje kupi Kanteja, ki je cenejši kot Nainggolan. Pa po videnem tudi Kante bolje igra kot Nainggolan. tako da imam raje Kanteja.
- Chelsea za Bamforda zahteva 10 miljonov funtov, zanj se zanima Aston Vila in Newcastle United. Upam, da ga Chelsea proda z odkupno pravico in kot je to storil v primeru Lukakuja.
- Chelsea je blizu prestopa napadalca Álvara Morate iz Juventusa za 40 miljonov funtov o tem poroča Auardian. Arsenal pa blizu nakupa Jamie Vardyija za 20 miljonov funtov. Poznavalci pravijo, da je Morata boljši nakup. Vardy naj bi bil na tem nivoju samo še 2 -3 leta. Sam pa menim, da Vardy pozna Premier ligo, za Morata pa je vprašanje kako se bo znašel.
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Re: Govorice

Post by repe »

40 milijonov za napadalca, ki je v italijanski ligi zmogel 15 golov v dveh sezonah.
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

Od Juventusa ga ne bomo kupili. Real ima odkupno pravico za 20m. Real ga bo zagotovo kupil, samo za to, da ga prodajo naprej za enkrat več denarja.


Up the Blues
Post Reply