CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
bork
Posts: 1984
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Potter out!
User avatar
michooo
Posts: 646
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by michooo »

Mudryka so pa ocitno tudi oropali, da ne spravi nič vec skupi
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3568
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 39 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

"Pa kaj eni pišete ImageImage. Nikjer nisem zasledil toliko kritik kot na tem forumu."

Če bi imeli malo več sreče, pa če Soton ne bi bil napaljen ravno proti nam, pa ni Potter kriv da ne gre žoga v gol, pa če Sterling ne bi nastreljal Nilesa, pa če oni ne bi izbijali iz golove črte, pa.... Image meni ne gre to nakladanje tako dobro kot nekaterim. Smolo maš enkrat/dvakrat, pri nas je to praksa.

Ko smo začeli izpostavljati že 2 meseca nazaj da tole evidentno ne pelje nikamor smo bili kritizirani, češ da nimamo pojma, da ne vidimo širše slike, da ne upoštevamo poškodb in ne dajemo dovolj časa. Vsakič sproti so bli neki izgovori, opravičila, včasih zagovarjane stanja in trenerja zgolj zavoljo zagovarjanja.

Osebno sem izpostavil da res ne vidim kam grejo stvari, da ne razumem kaj hočemo na igrišču, do današnjega dne še vedno ne vem. Se na dolgi rok izkaže da čeprav moji posti niso čistopis in ne izpadejo tako učeni kot od koga drugega imam pa tut jaz morda nekaj nogometnega znanja, ups. Image

Mount pa propper Chels, kurac moj. Fant se po remi z WHU-jem smejčka tja okoli namesto da bi bil vsaj kisel v obraz zaradi rezultata, tole danes tudi nič od nič in deluje kot da je zmulan ker mu ne dajo željene plače ker on je pač Mount.

Zadnja ekipa lige fantje, ekipa brez trenerja, pa še pri nas doma, 4 goli v 2023, 2 zmagi na 15 tekmah. A še ni dovolj? Zakaj je blo proti BVB-ju bolje sem pa tudi že povedal.

Uživajte v Potterballu, give it time, cheers. Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1418
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Bravo Southampton tako se bori in igra.
Lepa prihodnost nas caka s Potterjem
glosos
Posts: 838
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by glosos »

sigismund wrote:"Pa kaj eni pišete ImageImage. Nikjer nisem zasledil toliko kritik kot na tem forumu."

Če bi imeli malo več sreče, pa če Soton ne bi bil napaljen ravno proti nam, pa ni Potter kriv da ne gre žoga v gol, pa če Sterling ne bi nastreljal Nilesa, pa če oni ne bi izbijali iz golove črte, pa.... Image meni ne gre to nakladanje tako dobro kot nekaterim. Smolo maš enkrat/dvakrat, pri nas je to praksa.

Ko smo začeli izpostavljati že 2 meseca nazaj da tole evidentno ne pelje nikamor smo bili kritizirani, češ da nimamo pojma, da ne vidimo širše slike, da ne upoštevamo poškodb in ne dajemo dovolj časa. Vsakič sproti so bli neki izgovori, opravičila, včasih zagovarjane stanja in trenerja zgolj zavoljo zagovarjanja.

Osebno sem izpostavil da res ne vidim kam grejo stvari, da ne razumem kaj hočemo na igrišču, do današnjega dne še vedno ne vem. Se na dolgi rok izkaže da čeprav moji posti niso čistopis in ne izpadejo tako učeni kot od koga drugega imam pa tut jaz morda nekaj nogometnega znanja, ups. Image

Mount pa propper Chels, kurac moj. Fant se po remi z WHU-jem smejčka tja okoli namesto da bi bil vsaj kisel v obraz zaradi rezultata, tole danes tudi nič od nič in deluje kot da je zmulan ker mu ne dajo željene plače ker on je pač Mount.

Zadnja ekipa lige fantje, ekipa brez trenerja, pa še pri nas doma, 4 goli v 2023, 2 zmagi na 15 tekmah. A še ni dovolj? Zakaj je blo proti BVB-ju bolje sem pa tudi že povedal.

Uživajte v Potterballu, give it time, cheers. Image
It's not about you, don't make it about yourself.
Tole merjenje kurcev kdo je imel prav in kdo ne je vsaj tolk žalostno kot naša podoba na igrišču
User avatar
bork
Posts: 1984
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Se strinjam Glosos.

Tebi Sigismund pa ni pomoči.. nonstop provociraš in niti malo ne pomisliš, v kakšnih okoliščinah je bila dana neka izjava. Oprosti, jaz pač nisem en tistih, ki kritizirajo, samo da kritizirajo. In po tekmi proti BvB ni bil čas za kritike, danes pač. In če pri svojih letih ne ločiš hrušk od jabolk, nimam več kaj za debatirat s tabo, tako da ti ne mislim več dajat replik na podjebavanje. Pa uživaj v svojem enodimenzionalnem svetu.
User avatar
Trivinho
Posts: 1418
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Tekma z BVB in danes ni nic drugacna, razen postave.
Kemija manka in tista fizicna premoc, ker ko gledam da vsak napad zgubimo zogo in brez idejno igramo, in da nam nasprotniki tako zlahkoto uzemajo zoge in zaustavljajo napade je zalostno.
Willian pri 34 letih igra kot v najbolsi formi ko je igral se za Chelsea, nas Mudryk, Felix, Havertz nimajo skupaj taksnega ucinka kot ima Willian, bolje da smo njega nazaj uzeli.
Vcasih je bolje kupiti pametno kot pa zapraviti denar za neke medijsko napumpane igralce, Enzo zna biti res vrhunski ampak Mudryk pa bo se moral dobro dokazati.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3568
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 39 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Samo uveljavljam bragging rights, bolj fora kot kej druzga, valda nč osebnega, kako sta popizdla poba holy smokes
User avatar
michooo
Posts: 646
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by michooo »

Kdo kej ve, kaj je z Azpijem? Zgledalo je hudo
glosos
Posts: 838
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by glosos »

sigismund wrote:Samo uveljavljam bragging rights, bolj fora kot kej druzga, valda nč osebnega, kako sta popizdla poba holy smokes Image
Bragging rights ker Chelsea sucka, bravo
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Ornig jo je skupil Azpi. So pa na klubski strani napisali, da je priseben in da se je že pogovarjal s svojo ženo.
User avatar
RedMiner
Posts: 1146
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by RedMiner »

Sigismund - še iz moje strani (pa se prvič oglašam glede Potterja). Res dosadno iz tvoje strani. Me spominja na klasično gostilniško "veš kva sm jz reku že 2 mesca nazaj! A vidiš da sm meu prou!".
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3568
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 39 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

A jebiga, skoz sm citiran in dissan non stop od enih in istih da nimam pojma pa mam večkrat prav, malo vračam za nazaj, otročje ko svinja z moje strani, se zavedam gostilniškega idiotizma od mene in tokrat prcam res namensko priznam, ampak me prov malo bk, se enkrat več mam prav pa me bork & company spet pizdi, dokazal sem svoje, jutri brišem vse komentatje da ne bo smetenja sploh pa vzeto čist preveč osebno ampak lej, vaš problem.

Upam da je Azpi OK, izgledalo je ful hudo. In res me zanima kako bo reagiral Boehly po temle debaklu.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3568
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 39 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

glosos wrote: Bragging rights ker Chelsea sucka, bravo
Rad imam prav, to ima rad vsak, NA ŽALOST sem imel jaz prav glede Potterja.

Želim Chelseaju dobro, ma Potter je taktično in vodstveno nedorasel nalogi.

Bragging rights pa zato ker sem 2 mesca moral poslušati da (malo po ovinkih) nimam pojma. Samo zato, ne ker Chelsea faila.

Kako je bork in njegov fanclub to razumu je pa vaša stvar Image
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

Mene ne moti, da se napišejo mnenja, sam pa rata dosadno, če se res skos citira izjave, ki pač niso skladale s tvojim mnenjem. Zato sem tudi napisal po tekmi z BVB-jem, da pač ni bilo po mojem mnenju tako slabo. Al je zdej zato ker "vrjamem v projekt" al zato ker pač nimam pojma o fuzbalu, ne vem. Sem pa mnenja, da se napiše tako kot je. Pa to ne pomeni, da je cela sezona super fina fajn. Tud če bi igral celo sezono dobro in bi imeli slabo tekmo bi blo čist razumevajoče, če bi pisal o temu da pač ni blo dobr. Ne pa da bi pol pisal, da to nima veze ker generalno igramo dobro.

Je blo pa tole danes res slabo in tudi sam mislim, da tole ne pelje več nikamor. Imamo mlado ekipo in je grozno gledat fante, ki ne znajo več nč pametnga spacat skupaj. Sprememba je nujna predn Mudryk in ostali mladci pozabjo špilat fuzbal.

Za Azpija pa tud jest upam, da ga ni čist formatiral.
CFC :cfc01:
Post Reply