Poletni prestopni rok 2023

o morebitnih prestopih
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by bork »

Brighton somewhat priced Chelsea out of making a move back in January for Moisés Caicedo and will be looking to do the same this summer.

Chelsea are expected to make a move soon, but Brighton are expected to ask for north of £80 million.

- FL
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 593
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by Chelsea_fan »

sigismund wrote: 07 Jun 2023, 06:44 Me pa osebno malo skrbi da bo odšlo preveč "izkušenj" ven iz kluba, npr. Kante, Silva, Azpi, Kova itd. Nevem če je pametno da ostanemo zgolj in samo z mladimi in nadarjenimi prišleki, včasih so fantje prihajali v klub in imeli mentorje npr. v Terryju in Lampardu, če se uresničijo vse napovedi bo pa nam teh bolj zrelih nogometašev s top izkušnjami ostalo bore malo.
Ne morem pozabiti CR-ja, ki je dejal, da te mladi igralci več nimajo niti prave mentalitete niti nobenga spoštovanja. Vsi bi imeli slavo, denar trdo delo in neko discplino pa ne. Ravno to se mi zdi problem današnje mladine že v real lifu.
In prav tak je tudi Ma$on naš. Sam dej mi denar najjači sm na svetu itd... takšni padejo slej k prej na realna tla.

Kar se tiče Kante-ja pa poklon. Nikoli ni nekaj težil po višji plači, bil je marljiv deloven itd.. poklon in nej vzame teh 100m in nej uživa lajf si zasluži!

Me pa skrbi realno, ker odhajajo ključni igralci Kante, Kova mogoče Havertz.. naš odpad pa čaka.. Ziyech, Pulke, Auba itd..

Upam, da se naši zganejo in pripeljemo že vse igralce čimprej tako, da lahko štartamo pre-season.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by Trivinho »

Graditi moramo ekipo ki jo ze prakticno imamo.
Pochetino mora res imeti dobro idejo in znanje za motiviranje igralcev, na roko nam gre da breme lige prvakov letos ne bomo imeli in se lahko osredotocimo samo na premier ligo in kaksen pokal.
Osebno mislim da nezadovoljne igralce se moramo resiti takoj preden zacnemo z pripravami na novo sezono.
Najvec me muci zadeva napadalec.
Torej zadeva Lukaku ali new Forward.
Pochetino mora to cim prej videti z Lukakujem ce sploh hoce igrati za nas.
Lepo bi blo vidt napadalni dvojec Nkuku - Lukaku za njima pa mogoce Havertz levo Mudryk desno Sterling.
Ce pa Lukakuja nebo pri nam nasledo sezono realno dosegljiv bi lahko biu samo Mitrovic, Osaminhen je predrag in nedostopen Kane gre pa v Real.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by sigismund »

URADNO: Kante odhaja, Fabrizio potrdil :)
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by mlinko »

Kanteju prov privoščim tale deal. Človek in pol. Sam nej gre pa uživa.

Kar se pa tiče ostalega, se pa bojim da se bomo znebil tistih igralcev, ki se jih ne rabimo in bomo dejansko ostali s tistimi, ki pa ne pokažejo ničesar. Torej enako kot vse vas. Upejmo, da Poch pokaže nekaj in spaca skupej eno kompaktno ekipo, ki bo dobra podlaga za prihodnost.

Ampak že samo misel na to, da bo naš napad vodil Lukaku me kr strese. Havertza nismo niti sekunde videli na njegovi poziciji in bo zgleda špricnu v Real. Mi pa na drugi strani vodimo v dirki za Neymarja. Nabolj da gledam Sterlinga in Neymarja skupaj, za Lukakujem. Sterling ni pokazal nč pametnega. Lukaku tko pred Božičem posname kšn intervju pa je isto kot če ga ni po tem. Gun braziljero pa janurja zahlini poškodbo, da gre potem lahk na rojstn dan od sestre al koga že pa do konca sezone lepo frej.

Zaenkrat nism nekj navdušen pa optimističen.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by blueboy11826 »

Se strinjam mlinko, nevem kako bomo kar v enem poletju nadomestili Kanteja, Kovačića in Mounta. Mogoče dobimo Caiceda, ampak rabili bomo še nekoga, ki je klasa na sredini. Pa še potem nevemo kako bo, glede na to, da bo spet en kup novih igralcev. To, da se podimo za Neymarjom je pa itak krneki, sami problemi so z njim plus v igri dost precenjen. Namesto, da bi se podili za Bellinghamom, Kaneom, Gundoganom, Riceom, kot se drugi top klubi, pa spet nadaljujemo že več kot polletno sago s Caicedom, pa kot kaže znamo celo izgubit bitko za njega. Ostalih tarč trenutno sploh nimamo al kaj? Razen nekdo iz Celta Vigo al kje.. Napoli je znižal zahtevo za Osimhena na 120mil, blo bi dobr če bi se dal zment Lukaku + denar, ampak kje se boš z italjani.
Ja trivinho mogl bi tej ekipi nekaj malega dodat, pa se znebit tistih, ki niso v planu. Zaenkrat se nismo nobenga, razen nekaj ključnih členov ekipe.
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by bork »

Fabrizio o situaciji s Caicedom:

“Moises Caicedo has not agreed personal terms with any club”

“Chelsea are convinced and consider him the perfect player for their idea”

“Sources I spoke to say the price is £70-80m, no more than this”

“Chelsea are leading the race at the moment, let’s see how Arsenal will react in the next weeks”

“Manchester United are informed”


Chelsea je imel kar dober plan, da bi zgodaj v prestopnem roku pripeljali okrepitev, ki jo najbolj rabimo CDM - Ugarte, a se je ponesrečilo. Bi pa človek pričakoval, da bodo sedaj šli all in po Caiceda, a spet nekaj mučkajo.

Se pa strinjam z vami, ki pravite, da je zelo malo govora o naših tarčah. Sploh glede napadalca se praktično nič ne omenja, sem in tja lahko kaj preberemo o Osimhenu, ampak nič resnega, še manj realističnega.
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by n1i9k9o6 »

Predvidevam, da se fokusiramo primarno na CDM predvsem zato ker je trg tu še bolj omejen kot pri napadalcih.
Cena za Caiceda se mi ne zdi pretirano visoka in se strinjam da preveč mučkamo in bi mogli tu not it all in čimprej.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by blueboy11826 »

Edino kar bi razumel zakaj čakamo s Caicedom je, da smo čakali Ricea in bomo zdej, ko je tudi on končal sezono šli najprej all-in na njega.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by n1i9k9o6 »

Ja to bi blo super, meni bi on bil prva izbira ampak kolkr sm bral je njegov prestop v Arsenal skor 100%.
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by Trivinho »

Liverpool pa dobu Mac Alistera za 35M, verjamem da bi za nas bla cena 60M ali vec
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by michooo »

Če sem prav zasledil je imel odkupno klavzulo in je zato vsota res nizka.
User avatar
demiensatlier
Posts: 663
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by demiensatlier »

Vprašanje če bo dal Arsenal 100mio za Declana, resda se trenutno najbolj zanimajo za njega ampak nič konkretnega, bi bilo pametno da bi se tudi mi začeli za njega zanimat, če ne drugega bi mogoče potem Brighton popustil pri ceni za Caiceda oz.nas nebi toliko izsiljevali za Colwilla. Je pa res da bi zdajle nujno rabli igralca kot je Rice, vodjo ekipe.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by sigismund »

Kurc bo ker bo WHU za Rice-a nabil English tax, za nas ekstra verjetno še London tax (a ma odkupno?), ponudili mu bomo verjetno nižjo plačo od marsikoga, njegov BFFFFF Mount odhaja iz kluba, naslednje leto ne igramo Lige prvakov....če nam ga uspe v tem stanju podpisat, pol pa kapo dol upravi.

Sploh pa nikjer ni zasledit da bi bili mi v igri zanj, novice so samo okoli Caiceda.
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: Poletni prestopni rok 2023

Post by n1i9k9o6 »

Arsenal je v pogovorih pred meseci West Hamu ponudil več kot 92m£, ponudba ki naj bo jo West Ham bil pripravljen sprejet. Ampak če bo kdo ponudil več, bo seveda Arsenal mogu ponudit še več.
Post Reply