CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
ndm
Posts: 67
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by ndm »

Trivinho wrote: 19 Dec 2023, 23:13 Bravo Petrovic svaka cast, dejansko je cez celo tekmo biu bol siguren kot pa Sanchez ko igra. Tko da Sancheza vec da nevidm na golu..
Bolsi smo bli ampak smo tud mi znal iskoristiti napako in zadet v zadnih sekundah potem pa se sreca za nas v penalih.
Zdej pa upat da Liverpol zgubi in da vsaj eno kanto dvignemo v tej sezoni...da nebo vse tako crno kot zgleda.
Oprosti ampak ti res gledaš preveč subjektivno na stvari. Povej mi kje si ti danes videl, da je bil Petrović boljši kot Sanchez??? Tip ni ene žoge na tekmi branu. Pa vsaj 3x (če ne celo večkrat) je nabil žogo v avt brez nekega pritiska. Se pravi identične nebuloze kot Sanchez. Branil je penal, ok, tut Sanchez ga je par tekem nazaj.

Pa ne, da se ne strinjam s tabo. Ampak kako lahko reces na dve tekme, ko dobesedno nič ni mel za branit, da je boljši od Sancheza oziroma bolj suveren? A mogoče zato, ker je Srb? Ker dobivam vtis, da je tut Mitrović v rangu Ronalda/Messija…

Sicer pa ena izmed boljših tekem iz naše strani. Še vedno preveč kompliciranja pred golom. Noben nima “jajc” udarit iz 20m. Ne razumem, da mamo v igri 2 napadalca (Jackson in Broja) pa oba dva hodita na stran po žogo. Ko je pa šansa za predložek pa nobenga v kazenskem.
Se mi zdi zadne 2 tekme tudi Caicedo nekoliko bolj pogumen in pa predvsem bolj čvrst v duelih.
n1i9k9o6
Posts: 1555
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Pomoje je Trivinho mislu siguren z nogo? Če je to, potem bi se jaz osebno strinju
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Bravo, trud poplačan. :cfc01: Newcastle skoraj da ni napadal, tist gol pa sicer grozna napaka naše obrambe ampak na koncu končno nekaj sreče tudi za nas, hvala Trippier. Bravo Mudryk in vsem, ki so zelo lepo izvajal penale, ful sem vesel tudi za Petrovića da je branu penal.

2 down, 3 to go!
User avatar
Trivinho
Posts: 1389
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 58 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Ndm ce si gledal reakcije Sancheza ko mu branilci vracajo zoge vids da je nesiguren in za vsak dotik se tresemo da ne zajebe, pac nezna degazerat.
Petrovic je pa na dveh tekmah pokazal da je bolsi kot sanchez to je z mojimi ocmi gledan pa ne zato k je srb mi je pa tok bol da je ker je moj sonarodnjak.
Mitrovic ni mesi al pa ronaldo je pa v rangu halanda pa kanea.
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Hahah kake izjave, v rangu Haalanda, Kanea. Noro. Zlata žoga, še kej?

Zakaj je Petrović zgledal bolje kot Sanchez? Ker je dobil pol manj žog kot on. Imel je pa v celi tekmi 2 strela na gol. Penal, ok, ampak to ni merilo za celotnih 90 minut. Pa ne rečem, da je slab golman, ampak objektivno je pa potrebno pogledat na stvari.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1102
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 21 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Ko bota pa Haaland in Kane dala 43 golov v eni sezoni v Championshipu se bomo pogovarjali, do takrat je pa samo en Mitro! :lol:

Ja solidna igra včeraj, ampak spet veliko posesti, malo učinka. Realno smo mel eno resno šanso, ko je Bruno blokiral strel Sterlinga, drugač pa če ne bi Trippier naredil napake, bi najbrž rekli, da je Newcastleova zmaga, kljub temu da v bistvu niso igrali, ni bila ogrožena.
Nek napredek je bil viden, ampak ni blo to prvič letos, pa vemo, da smo že na naslednji tekmi lahko bli razočarani. Je pa res, smo v polfinalu pokala in mormo upat, da tole osvojimo :D

Glede Petrovića - na teh 2eh tekmah ni imel dela sploh. Naj odbrani kakšno bolj zahtevno tekmo, pa ga bomo pol ocenjeval. Z nogo pa tut men delujo boljše kot Sanchez.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1389
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 58 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Redminer a mora igrat igralec za City ali Bayern, Real da recs da je World class po kvaliteti je v rangu Halanda in Kanea ampak je res da ni igral v tok velkih klubih kar se ne pomen da ni na isti kvaliteti.
Kar se pa Petrovica tice pa po tem kar sm vidu me je bol preprical kot Sanchez na prvih 2 tekmah. Bomo pa vidl itk cez cas v kasnega golmana se bo razvil.
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Trivinho wrote: 20 Dec 2023, 10:38 Redminer a mora igrat igralec za City ali Bayern, Real da recs da je World class po kvaliteti je v rangu Halanda in Kanea ampak je res da ni igral v tok velkih klubih kar se ne pomen da ni na isti kvaliteti.
Kar se pa Petrovica tice pa po tem kar sm vidu me je bol preprical kot Sanchez na prvih 2 tekmah. Bomo pa vidl itk cez cas v kasnega golmana se bo razvil.
Ja, mora, ali pa vsaj za klub v ligi prvakov. Mitrović nima še niti 1(!) nastopa, je pa king of the championship, medtem ko je v PL na 129 tekmah dosegel 38 zadetkov, že Jackson bo imel precej boljšo statistiko od njega, pa ne strelja penalov. No pa po novem je kralj arabske lige.
User avatar
Trivinho
Posts: 1389
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 58 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Aja to je zdej meja da samo WC igralci so tisti k igrajo za velke klube? Vardy je sam 1 sezono igral v ligi prvakov pa zdej bos reku da ni WC napadalec? Prevec gledas neko statistiko, Morata je biu v velkih klubih pa je dalec za Mitrovicem po kvaliteti.
Wc igralec je tisti ki ima tisti karakter da odloca tekme da je pomemben clan ekipe, Mitrovic je biu lider in bo ostal legenda Fulhama za repko je najbolsi strelec v zgodovini in se igra..
To kar vi dans gledate statistiko pa da mora igrati v Cityu pa Realu je smesno.
In definitivno je Mitrovic v rangu Halanda, Vardya, Kanea, Lewandovskega, velja za enga najbolsih napadalcev ce pa igra v arabiji se nepomen da je nekvaliteten...
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Ok, hipotetično predpostavimo - Mitrović je v rangu Haalanda, Kaneja in Lewandowskega.

Kaj so atributi, dosežki, ki ga uvrščajo v to izbrano družbo?
User avatar
Trivinho
Posts: 1389
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 58 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Ce nelocis kvalitetnega napadalca od povprecnega je brez veze komenterat dalje..
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Petrovic res ni imel nekega pretiranega dela na zadnjih dveh tekmah, se je pa tudi meni zdel vsaj malo bolj siguren v igri z nogo od Sancheza pri katerem sem vsakič samo čakal da se spotakne ali pa poda nasprotniku v noge. Glede na to da Sancheza predvidoma ne bo skoraj cel december in še nekaj januarja ima Pero lepo priložnost da se izkaže iz 2. plana, tako kot si te 2. golmani ponavadi naredijo ime. Začel je okej, kar tako naprej.

V Gustu imamo mi res enega super igralca, lepo pokriva RB ali LB, v navezi z Maatsnom bi znali imeti lepo pokrite full back pozicije. Nekaj sicer berem da bi Maatsna znali prodati ze pozimi? Nevem, mora se vodstvo vprašati kaj bi rado, men se zdi da je naveza Maatsen Gusto kar lepo klapala. Kljub temu da Newcastle včeraj ni predstavljal ravno neke konstantne grožnje naši obrambi bi jst vseeno vztrajal s to postavitvijo kot smo včeraj tekmo zaključili recimo.

Sinočnja zmaga je bila tista proper cup W, emocije do neba takoj ke je Pero branil penal, noro vesel res. Nadzarovali smo tekmo, Newcastle praktično ni napadal, zadel pa iz ene neumnosti v naši obrambi. Prebili smo low block, we'll take that, pa tudi če gre za 92'. Toliko lepše da je bil takrat, dal nam je moral boost še za penale ki so jih fantje res lepo streljali. To da smo ga dali v 92' samo kaže da niso dali glave dol in čakali na konec, mogoče jih je vodilo naprej dejstvo da če ga ne damo smo out, mogoče na navadni PL tekmi ne bi uspeli tako dolgo pritiskati, ne vem, niti ni pomembno, smo naprej, zasluženo.

Miki miška pokal gor ali dol, lepo je blo doživet te emocije včeraj, tudi stadion je bil zelo živahen, socialna omrežja so pokala od ljudi ki so skakali. Dolgo je bilo use slabo in negativno, ta pokal je realno še edino kar nam ostane, ker preko PL bomo v evropo težko prišli, nekega finala oziroma celo zmage v pokalu FA pa tudi nekako ne vidim realno dosegljive. Tako da tale pokalčič je naša edina vozovnica za Evropo za drugo leto, upam da tist Liverpool ne bo pa RAVNO LETOS zares vzel tega tekmovanja, Klopp je pokale ponavadi rad večkrat zanemaril. Bomo videli, za zdaj se veselimo, on to Wolves.

EDIT: Ajde Trivinho, štekam da bi Mitrovič bil lahko dobra naložba za nas, je dober napadalec pa vse, ma dobro vseeno lih malo pa pretiravaš. :P Zakaj Mitro vsa ta leta ni dobil ene dobre ponudbe od vseh teh klubov ki spremljajo nogomet vsak dan? So vsi te ultra težki skavtski strokovnjaki spregledali ta neodkriti biser? Nevem če...ima pa impresivne cifre, sigurno. Ma jih pa v Championshipu, bolj ali manj...pač ne bomo nikoli vedeli kako bi pasal Mitro k nam ko bi šle vse žoge na njega, move on.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1102
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 21 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Se strinjam sigismund in upam, da proti Wolvesom začneta Gusto in Maatsen in Colwill na štoperju končno. Trenutno začenjamo s 4imi CBji in tako ne gre. Briga me za Disasija, amoak Colwillu zaviramo razvoj.

Dejmo vsak še en komentar o Mitroviću, pol pa nehimo za vedno z njim. Alpa če trivinho nrdiš temo za njega in nas v njej obveščaš o njegovih dosežkih.
Je dobr napadalec, boljši kot Jackson ali Broja in bi pri nas trenutno bil najbrž bolj učinkovit. Ampak s kom ga pa ti primerjaš je pa neverjetno, s svetovno smetano napadalcev.
Se pa strinjam, da za WC oznako ne rabiš igrat v najboljših klubih v državi.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1389
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 58 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Naj mi samo en napise v cem je Mitrovic slab? A mora bit tud marketingsko zanimiv da ima oznako WC player?
Js nevem kaj vi gledate za WC playerja, a je Mudryk tud WC ker je biu 80M in igra za Chelsea? Pa Enzo? Caicedo? Mogoce Hojlund iz Uniteda je WC, ker pac igra za United? Rashford ker je meu lani dobro sezono? Prosim naj mi en napise in obrazlozi zakaj Mitrovic ne sodi v WC napadalce in dam mer za vedno.
User avatar
ndm
Posts: 67
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by ndm »

Trivinho wrote: 20 Dec 2023, 14:15 Naj mi samo en napise v cem je Mitrovic slab? A mora bit tud marketingsko zanimiv da ima oznako WC player?
Js nevem kaj vi gledate za WC playerja, a je Mudryk tud WC ker je biu 80M in igra za Chelsea? Pa Enzo? Caicedo? Mogoce Hojlund iz Uniteda je WC, ker pac igra za United? Rashford ker je meu lani dobro sezono? Prosim naj mi en napise in obrazlozi zakaj Mitrovic ne sodi v WC napadalce in dam mer za vedno.
Nedisciplina, hitrost, tehnično znanje so definitivno minusi od Mitrovića. Oziroma bi rekel, da v teh segmentih igre niti malo ni med boljšimi na svetu. Za moje pojme je njegova edina lastnost, ki jo lahko označimo kot WC igra z glavo.

Kdo je označil katerega izmed zgoraj naštetih igralcev kot WC kadarkoli??? Imajo potencial, da to postanejo nekoč, nihče pa ni rekel da trenutno so… Pa tudi Vardy recimo za mene ni WC igralec, nevem kako bi lahko bil? Imel je eno ress dobro sezono in to je to. To še ne pomeni, da si top 5 na svetu na poziciji, če imas 1-2 dobre sezone.
Top 5 napadalcev: Kane, Haaland, Mbappe, Lewa, Osimhen
+ Jesus, Immobile, lautaro Martinez,.. pa mislim, da jih lahko še ene 10 naštejem, ki imajo boljšo statistiko, več lovorik itd.

Zdej pa tudi jaz zaključujem glede komentarjev o Mitroviću. Tip ni niti najboljši napadalec v reprezentanci po mojem mnenju :D :P
Post Reply