Poletni prestopni rok 2026

o morebitnih prestopih
n1i9k9o6
Posts: 523
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 49 times
Been thanked: 59 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by n1i9k9o6 »

Opa, evo to sm pozabu dopisat, Gusto bo najbrž šel, zanima se City, cenimo ga več kot 45m£
User avatar
blueboy11826
Posts: 823
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 87 times
Been thanked: 85 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by blueboy11826 »

Here we go, 55+5mil €
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 245
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 69 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by demiensatlier »

Končno se je začelo malo dogajat, me je že skrbelo da smo malo pasivni v prestopih. Zdaj če bomo igrali s 3 branilci in da Gusto gre je to smiseln prestop. Še vedno pa ne bomo resna ekipa če ne nabavimo nekega preverjenega golmana in pa branilca, no zdaj mormo še na levi strani obrambe nekaj kupit.
User avatar
blue222
Posts: 323
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by blue222 »

Lcb lahko igrata Colwill in Hato. Lwb pa Hato in Quenda.
Prejeli smo prvo ponudbo za Chalobaha, omenjata se Lacroix in Xaka.
User avatar
RedMiner
Posts: 794
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 84 times
Been thanked: 47 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by RedMiner »

Xhaka? Granit? Upam, da je hec.
User avatar
blueboy11826
Posts: 823
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 87 times
Been thanked: 85 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by blueboy11826 »

Granit in ni hec, mislim, da je kr resno. Ni slab, ampak come on, gremo po Whartona ali nekoga. Tut js nism glih za njegov pridhod.

Kot zgleda se bo klub končno znebil pure-profit Chalobaha in potem bomo nujno mogli pripeljat 2 CBja, ki jih bomo najbrž konkretno preplačali. Lacroix pa za mene tudi ni neka nadgradnja Chalobaha.

Nekaj drugih imen se tudi omenja, ampak zaenkrat nič takega, da bi skakali od veselja.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 781
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 94 times
Been thanked: 15 times

Re: Poletni prestopni rok 2026

Post by Trivinho »

Xaka 33 letnik za 30M ta uprava je res smesna, realno je vredn ene 8M ne pa 30, res je da ima izkusnje in je dobr igralc ampak za 30M nas res nateguje vsak k ma 2 min casa...a res se neznajo pogajat al jim je res vseen za denar...mislm sej men je tud vseen za njihov denar ampak je res smesno in zalostno da vedno usakega preplacamo, ko pa prodajamo pa diskont cena...
Podpiram njegov prihod ampak ne za 30M ker rabimo iskusnje...
Post Reply