Paulo Ferreira
- Frank_Lampard
- Posts: 133
- Joined: 20 Apr 2009, 14:12
Re: Paulo Ferreira
No, vsi ki ste imeli toliko povedati čez Ferreiro -
tip je odigral čisto solidno proti Tottenhamu, ni izgubljal žog...
Jaz bi mu podaljšal pogodbo. Zadovoljen je ko sedi na klopi, če je treba pač vskoči.
tip je odigral čisto solidno proti Tottenhamu, ni izgubljal žog...
Jaz bi mu podaljšal pogodbo. Zadovoljen je ko sedi na klopi, če je treba pač vskoči.
- davidluiz4
- Posts: 499
- Joined: 14 Jul 2011, 18:37
- Contact:
- Reichenburg
- Posts: 415
- Joined: 17 Dec 2007, 22:13
Re: Paulo Ferreira
Banda nobenga spoštovanja do prave sedeče legende Chelsea
King Pavle ma dans rojsten dan vse naj naj legenda

King Pavle ma dans rojsten dan vse naj naj legenda
No Surrender 388 KTBFFH!!!
- davidluiz4
- Posts: 499
- Joined: 14 Jul 2011, 18:37
- Contact:
- damjan1120
- Posts: 633
- Joined: 07 Apr 2011, 17:36
- Location: Ljubljana
Re: Paulo Ferreira
Reichenburg wrote:Banda nobenga spoštovanja do prave sedeče legende Chelsea
King Pavle ma dans rojsten dan vse naj naj legenda![]()
Re: Paulo Ferreira
Sej je naredil ta svoje in sedaj je čas da se umakne in da prostor mlajšim igralcem.
Re: Paulo Ferreira
Ah kje King Paulo naj kar lepo konča svojo kariero pri nas. Še zmeraj bomo rabili nekoga za prevajat in da vskoči na kakšni tekmi ter zrola nasprotnike. 

I WAS THERE WHEN WE WON IT!
- Reichenburg
- Posts: 415
- Joined: 17 Dec 2007, 22:13
Re: Paulo Ferreira
To misliš da bo Hutchinson njegovo mesto zapolnil ali pa kateri drug iz mladinskega pogona? Ain`t gonna happendrover wrote:Sej je naredil ta svoje in sedaj je čas da se umakne in da prostor mlajšim igralcem.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
Re: Paulo Ferreira
Koliko sploh dobiva naš King na teden? Poleti 2004 je k nam prestopil za ok. 20 mio. evrov iz Porta kot prvak CL, tako da je verjetno podpisal precej donosno pogodbo. Ob podpisu nove se je znesek verjetno zmanjšal, vseeno pa mora biti cifra še vedno visoka...
Blue is the colour!
- Joshua McEachran
- Posts: 136
- Joined: 09 Sep 2007, 22:17
Re: Paulo Ferreira
Profesor wrote:A ni tale Ferreira en krasen fantič? Špila že celo večnost, zmeraj smo ga veseli, nikoli se ne pritožuje če ne igra...
Re: Paulo Ferreira
Ferreira happy to be back.
Defender delighted to finally get chance in the first team.
Nekje sem zasledil njegovo plačo. Baje dobi na sezono 2,5 mio. evrov.
Defender delighted to finally get chance in the first team.
Nekje sem zasledil njegovo plačo. Baje dobi na sezono 2,5 mio. evrov.
Blue is the colour!

