Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
2
11%
Zinedine Zidane
6
33%
Luis Enrique
8
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 18

User avatar
Reichenburg
Posts: 415
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

Can confirm that Jose Mourinho spent today in London looking for a new house. Interesting summer ahead. #CFC #THFC #RMCF Via Ian McGarry

http://twitter.com/#!/garbosj

Pust hišo ti sam na SB prlet :D
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
zrim92
Posts: 490
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Govorice

Post by zrim92 »

Da pa Mou pride nazaj pol se mi pa strga... :juhej:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
rover
Posts: 2120
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Včerej je bil v Londonu in to v Chelseau-
Več o tem daillymail.
Image
User avatar
BoLhCa
Posts: 326
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: Govorice

Post by BoLhCa »

Jst vseeno mislim, da ne bo zapustil Real-a, preden ne osvoji Lige Prvakov!
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
didier
Posts: 787
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

To se mirno lahko zgodi že letos. Mi pa je škoda AVB-ja, pred njim je še odlična kariera (upam, da na naši klopi).
Blue is the colour!
User avatar
davidluiz4
Posts: 499
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Govorice

Post by davidluiz4 »

Mou športni direktor AVB trener tako bi moralo bit :juhej: :cfc01:
CHELSEA FC
Image
User avatar
zrim92
Posts: 490
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Govorice

Post by zrim92 »

davidluiz4 wrote:Mou športni direktor AVB trener tako bi moralo bit :juhej: :cfc01:
Bedarija! Mou trener, Avb pomočnik ali pa skavt drugače naj spoka...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
davidluiz4
Posts: 499
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Govorice

Post by davidluiz4 »

Branilec Intreja Walter Samuel upam da bo v novi sezoni član Arsenala,Tottenhama ali Chelseaja :eek:

Jaz pa vem da bo v novi sezoni igral v Južni Ameriki no loh pri Spursih ali pa Gunnersih pri Chelseaju pa niti v najlepših sanjah :D :P
CHELSEA FC
Image
User avatar
The Blues
Posts: 330
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Govorice

Post by The Blues »

skyman333 wrote: Bedarija! Mou trener, Avb pomočnik ali pa skavt drugače naj spoka...
Eni ste pa res smešni z izjavami, da mislite da bo AVB še kdaj pomočnik.
Last edited by The Blues on 29 Feb 2012, 15:36, edited 1 time in total.
User avatar
balla10
Posts: 80
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: Govorice

Post by balla10 »

The Blues wrote: Eni ste pa res smešni z izjavami, če mislite da bo AVB še kdaj pomočnik.
Možno je vse. Če ga Abramovič odpusti bo moral tako ali tako poravnat obveznosti iz pogodbe. Tako da boljše da AVB ostane in oddela pogodbo do konca kljub temu da pride Mou. nazaj (če seveda pride). Lahko ga pusti za glavnega trenerja, mou pa bo pomočnik. To bi bilo potem kao uradno. Neuradno se pa itak ve kako bi bilo.
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
zrim92
Posts: 490
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Govorice

Post by zrim92 »

The Blues wrote: Eni ste pa res smešni z izjavami, da mislite da bo AVB še kdaj pomočnik.
Nisem rekel, da bo pomočnik ampak to naj vzame ali spoka. Ali bi bil pa on pripravljen to sprejeti je pa druga. Seveda je jasno, da verjetno ne bo za to, vendar nikoli ne reci nikoli, ker konec koncev sta z Moujam dobra prijatelja in ga je tudi on veliko naučil. Če pa ne razumeš, kaj sem s tem stavkom hotel povedati ti pa ne morem pomagat. Pač ali naj vzame ponujeno ali spoka, ker kot glavni trener je povsem zamrznil. Seveda to v primeru da se Mou vrne...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
jernej93
Posts: 453
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Zmrznil kot trener? Zato, ker z zastarelo ekipo ''zvezdnikov'' ne dela čudežov? Verjemite, da s trenutno zasedbo ne bi kej več dosegla niti veleopevana Hiddink ali Mourinho. AVB se je pri svojih mladih letih že dokazal kot zelo dober trener, navsezadnje je povsem prerodil Academico in lani s Portom mlel vse pred seboj (poglejte letošnji Porto, ki je samo še bleda senca lanskega in to s skoraj povsem enako ekipo).

Upam na to, da bo Abramovič pomislil, da morda v zadnjih letih niso vsega krivi trenerji in da je treba dati čas. Sploh, če smo pripeljali AVB-ja, ki je najmlajši trener v PL. Naslednjo sezono se nam bo vse (dvojno) obrestovalo!

IN AVB WE TRUST :cfc01: :cfc01:
Image
User avatar
zrim92
Posts: 490
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Govorice

Post by zrim92 »

Saj ne rečem, da je slab. Vendar do sedaj ni naredil nič. To je dejstvo! Kar je naredil s Portom ni nič pretresljivega glede na ekipo, ki so jo imeli lani. In letos je Porto prav tako dober, seveda ne tako, kot lani vendar še vseeno v prvenstvu trgajo, evropa je še odprta pokal verjetno njihov. In ja tudi Porto je izgubil, nekaj igralcev tudi njihovega najboljšega strelca lanske sezone. Sam mislim, da bi se tudi s tako ekipo Mou in Hiddink veliko bolj izkazala. Konec koncev imata izkušnje tega pa AVB nima. Je naša ekipa res tako slabo, kot trenutno mislimo. Ne pozabite še 1sezono in pol nazaj so prav isti igralci trgali in vozili vse ostale ekipe po igršču. Res je da sedaj igrajo zelo slabo vendar to je podobno, kot z Torresom. če je sedaj že 2 sezoni slab boste rekli, da enostavno ni več dovolj dober in tudi ne bo? Tega ne moreš predvideti, morda spet eksplodira, morda ne enako je z vsemi ostalimi igralci v ekipi, ki so trenutno iz forme. Sigurno jim pa AVB ne pomaga. in to da govori, da ne rabi podpore igralcev je zame največja bedarija in napaka AVBja. Uspešen trener rabi prav podporo igralcev. Taktično je povsem zamrznil, motiviral ni še nikogar in do tega trenutka ni naredil nič. Tudi z mladimi še ni začel. In ne zastopite me narobe nimam nič proti AVBju vendar, če je šansa da se vrne Mourinho sem 100% za to! Če se pa ne vrne pa naj AVB ostane. Raje imam AVBja kot kogarkoli razen Mourinha, ki je zagotovo z naskokom najboljši trener na svetu.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
damjan1120
Posts: 633
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Na (našo) žalost, bo Mourinho še nekaj let ostal v Madridu. No vsaj dokler ne osvoji lige prvakov (La Ligo bo itak letos). Potem pa je vse možno. Jaz bi ga izjemno rad še enkrat gledal na klopi modrih.
User avatar
rover
Posts: 2120
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

V medijih je začelo krožiti, da je že seznam kdo bo zapustil Chelsea:

Kot prosta igralca naj bi odšla Salomon Kalou in Didier Drogba.
Prodali pa naj bi Ashley Cola, Michael Essiena, Paulo Ferreiro, Frank Lamparda, Florent Maloudaja in John Obi Mikela.

Kdo bo prišel v Chelsea je odvisno a bomo uspeli v naslednji sezoni igrati v Ligi prvakov.
Če bomo potem je tukej več potencialnih igralcev, kot so Krul, Tiote, Modrić, Hazard, Ba, Lavezzi, Cavani, Hulk, Falcao in še kdo se bo našel.

Samo do konca sezone je še daleč.
Image
Post Reply