9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Ali naj Torres januarja oz. poleti zapusti klub?

Da
38
72%
Ne
15
28%
 
Total votes: 53

User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by jernej1989 »

mal me je zanimal statistika v letošnji sezoni...

1800 minut (30 tekem, povprečje na eno tekmo znaša torej 60 min) je igral v premier ligi v teh minutah je dal 6 golov, 7 asistenc, dobil 4 rumene pa en rdeč....

v ligi prvakov pa je odigral 599 minut (9 tekem, povprečje na eno tekmo je 67 minut) in dal 3 gole, 4 asistence in pa dobil je en rumen karton ...

jaz sm kar zadovoljen z njim...predvsem kar je doživljal lani in letos na začetku sezone :D ... upam da se mu res odpre in da bo za nas mašina za gole ;) :cfc01:
BLUE IS THE COLOR
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by ESSIEN »

jernej1989 wrote:mal me je zanimal statistika v letošnji sezoni...

1800 minut (30 tekem, povprečje na eno tekmo znaša torej 60 min) je igral v premier ligi v teh minutah je dal 6 golov, 7 asistenc, dobil 4 rumene pa en rdeč....

v ligi prvakov pa je odigral 599 minut (9 tekem, povprečje na eno tekmo je 67 minut) in dal 3 gole, 4 asistence in pa dobil je en rumen karton ...

jaz sm kar zadovoljen z njim...predvsem kar je doživljal lani in letos na začetku sezone :D ... upam da se mu res odpre in da bo za nas mašina za gole ;) :cfc01:

ah drugu lajtu pa 28 golu laganu pa 16 asistenc :D Dvojček(PL in FA) pa najmanj finale CL :P
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by jernej1989 »

zarad mene lahk ma 30 asistenc pa nobenega gola :P ...sam da dobimo prvenstvo....to mi bo drugo leto cilj..tko v glavi :D ..pa če nebo letos lige prvakov(kar bo :P ) tud drugo leto do finala ;)
BLUE IS THE COLOR
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by ESSIEN »

http://24ur.com/sport/ligaprvakov/video ... ometa.html

kako se goran komaj sprijazni z zadetkom torresa....neprecenljivo :)
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Also, men je bolj zanimivo, koliko časa je bil Torres sam ob tribunah, preden so vsi ostali pretekli 90metrov iz gola do Torresa :lol: :lol:
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by rover »

Špekulira se, če se Torres v soboto izkaže, potem ostane v drugačnem primeru ga prodajo ali posodijo v Atletico, k nam pa pride Falcao.
Jaz bi ga obdržal tudi čemu nebo šlo.
Image
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by bojan3 »

kar nekaj namigovanja, tudi zaradi intervjuja, ki ga je dal torres, da naj bi odšel po tej sezoni...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by loonymcgreat »

torres nebo šel, nevem kje se to namiguje? kak intervju?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by bojan3 »

loonymcgreat wrote:torres nebo šel, nevem kje se to namiguje? kak intervju?
intervju, ki ga je dal za AS vceraj po tekmi. govoril je tudi, da se morjo nujno v klubu poment, ker ne ve kaj je njegova vloga in ce jo je prpravlen sprejet...

https://twitter.com/#!/GuillemBalague
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by bork »

Verjamem da je ne zadovoljen s svojim statusom...dati 50m za napadalca, ki večino NAJpomembnejših tekem presedi na klopi..bi se dalo debatirati :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by sigismund »

"Ko sem videl začetno postavo za obračun, sem doživel izjemno razočaranje. Morda celo največjega v svojem življenju," je uvodoma dejal nekdanji napadalec Atletica iz Madrida in Liverpoola ter nadaljeval: "Če v tej sezoni ne bi imel ob sebi navijačev, bi se verjetno že predal. Bilo je veliko vzponov in padcev, hkrati pa tudi trenutkov, ko sem se počutil izgubljenega, ko nisem vedel, kaj bi počel, kje bi bil. Čutil sem stvari, ki jih pred tem nisem nikdar. Imam občutek, da sem bil obravnavan na način, ki si ga nisem zaslužil. In zagotovo ne na način, zaradi katerega me je klub pripeljal."
"Doslej smo se že veliko pogovarjali, a se bomo morali še več. Zaradi tega, da bomo lažje videli, kaj se bo zgodilo v prihodnosti. Dejstvo je pač, da imam trenutno vlogo, ki ni takšna, kot sem jo pričakoval, ko sem prišel sem. In lahko priznam, da nisem zadovoljen. Nisem srečen. Seveda sem vesel zaradi zmage v Ligi prvakov, toda kar se tiče prihodnosti... No... V tem trenutku sicer menim, da se je splačalo, toda dejstvo je, da je za menoj nekaj zares težkih trenutkov. To so bili najtežji trenutki moje kariere, ki jih nočem več podoživeti. Najbolj idealno bi bilo, da bi mi nekdo povedal, kaj se bo zgodilo v naslednji sezoni. Kakšno vlogo bom imel v klubu? Kaj se bo pričakovalo od mene? Nogomet je takšen, ko se počutiš najmočnejšega, te ljudje najmanj upoštevajo,"

No pa dajmo malo predebatirat našega "dojenčka".
Tudi jaz sem nekajkrat zasledil, da je Torres izrazil svoje nezadovoljstvo s tem, ko je bil še Bertrand pred njim v prvi postavi v soboto, on pa ne. Pa tudi penal je želel streljati, pa mu (menda) tega niso pustili.
Slišal sem tudi, da se bo v kratkem resno pogovoril z vodstvom o tem, kaj sploh želijo od njega in kje oz. kaj naj sploh v klubu počne oz. igra....
Moje mnenje je pa tako...po tej sezoni se verjetno poslovi Malouda (precej verjetno) in pa Kalou (čeprav zanj vedno bolj dvomim da bo odšel)...Tudi za Didija slabo kaže da se bojo kaj zmenili (čeprav zdaj po soboti je veliko bolj verjetno da bo ostal)...Kaj pomeni to? Če odideta tako Malouda kot Kalou, potem bo Torres igral občutno več kot letos, to je dejstvo!! Če odide še Drogba (upam sicer da ne), potem bo pa Torres sploh veliko in redno igral, in to ne od 70. minute dalje, ampak cele tekme! Pa tudi DD ne bo moral igrati vsake tekme, sploh pa ne cele, tako da bi znal imeti Torres precej višjjo minutažo drugo leto, tudi če DD ostane....Skupaj z Mato in Sturridgom bodo spredaj...razen če ne dobimo ene nove okrepitve poleti...Ampak mam občutek da bomo novo okrepitev v napadu iskali zgolj in samo v primeru odhoda tako Kalouja kot Maloudaja, po možnosti tudi DDja!
Tako bom rekel...Torresa naj zadržijo dokler se te trije ne zmislijo, pa bo videl po tem kaj bo....sicer če pa letos ne bodo našteti odlši iz kluba, potem pa naslednjo sezono skoraj garant da vsaj eden ali dva odhajata, pa pride Torres na vrsto! Dve dolgi sezoni čakanja na vidnejšo vlogo, sam JBG...torej osebno mislim da je odvisno od odločitve naštete trojice, pa še vedno tudi ni vse odvisno od njih, mislim da mu ne bodo kar pustili oditi, f*cking 50M so dali zanj, po letu in pol pa ga bi vrgli ven? Morda pa se motim in bodo dejansko to naredili :)
Pismo sem se razpisal :P kaj pa vi mislite??
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by zrim92 »

Jaz pa pravim manje pričaj, više radi. Če bo igra dovolj dobra bo igral če ne ne. Vse je na njem upam da se mu izide pa naj igra magar na krilu pa DD v napadu, sej zadnje tekme so ble kr dobre k sta tko igrala...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj
Has thanked: 1 time

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by simon90 »

da se po takmu uspehu kluba, kermu nej bi pripadov tkole negativno razpriča kako je nezadovoln s svojmu položajem se mi je pa tud kr mal zasrov :roll:
Kolk časa smo navijači na ta dan čakal!! on se pa tkole vn meče v res neprimernem času nevem no men tole res ni všeč
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by AlexAK »

Sam je pa tud reku da komaj caka Super Cup, rad bi igral proti Atleticu.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by The Blues »

Vsekakor ne podpiram da daje takšne izjave medijem takoj po največjem uspehu kluba v zgodovini.
Po drugi strani pa verjamem da je razočaran ko pa nek 22-letnik ki še prej sploh ni igral v ligi prvakov dobi priložnost pred njim. Mislim da bi pač Torres lahko začel namesto Bertranda in da bi lahko imeli kakšno priložnost več z njim na krilnem položaju. Kdo od nogometašov takšnega imena pa nebi bil razočaran. Torres se pač iz psihološkega vidika počuti razočaran, ker je mnenja da je pač premalo prispevat k osvojitvi tega naslova. Tako kot je izjavil Lukaku, da kljub temu da se je veselil skupaj s soigralci in daje zelo srečen da je Chelsea osvojil Ligo prvakov, se ni hotel dotakniti pokala, ker pač čuti da si tega ne zasluži.
Post Reply