Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

Etien bo lahko igral tekmi z Željotom. Verjetno to pomeni več igralnega časa za Beriča, ki že nekaj časa stagnira. Srečno v novem klubu, Eti.
Blue is the colour!
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Vse čestitke Olimpiji ter Muri za napredovanje, še posebej slednjim, kljub vsem težavam. Celje žal izpadlo.

Jeunesse Esch (LUKS) - OLIMPIJA 0:3
0:3 (0:2)
1.000; Bešić 25., Sretenović 38., Omladič 66.

MURA :ava: - Baku (AZR) 0:0
2:0 (1:0)
2.000; Eterović 26., Fajić 83.

Celje - DACIA KIŠINJEV (MOL) 0:1
0:1 (0:1)
3.100; Mihalijov 32./11-m
RK: Sali 77./Dacia
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by rck2own »

Pohvalil bi Celjane, za lep obisk na tekmi
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by loonymcgreat »

Mah ja kurac če bi jaz živel v MB, LJ, KP,NG, CE in v teh drugih prvoligaških mestih bi ziher hodil na tekme, pa v navijaški skupini bi tut zihr bil ker me to zlo zanima :D Ampak zdej da bom gledal "moj" klub ( ki to sploh ni ker živim ubistvu 10km od Sežane) v 5. ligi pa.. niti ne :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Moj klub je padel iz 1. lige v 2.ligo, potem pa v Štajerski ligi (4.liga) in sedaj novoustanovljeni v ptujski Super ligi (enakovredna Štajerski) in ga hodim gledat. Poleg Drave hodim tudi na tekme Maribora, občasno pa tudi na tekme Aluminija ter Zavrča.

In teh klubov, pravzaprav celotne slovenske nogometne lige ne bi menjal za nobeno.
Ko greš na tekmo, na stadion in navijaš za svoj klub, je nekaj, kar ne morem opisat z besedami. :P

Recimo Euro 2012. Pogledal par tekem. Večinoma italijanske tekme. Finale sem gledal 20 minut, pol pa zaspal. Ne vem, ni to to. Ko pa je recimo Mura igrala v Bakuju in pa Celje v Kišinjevu, sem na tv imel prenos Mure, na računalniku pa Celja in gledal "napaljen".
Komaj čakam, da se začne znova naša 1.liga. Ko je zimski premor in naši ne igrajo mi resnično nekaj manjka, čeprav gledam Chelsea, angleško ligo, italijansko ligo, nizozemsko ligo etc. Ampak ni to to. Naše je le naše. Pa ne rabijo igrat ko Chelsea in biti vse na visokem nivoju. Je na nivoju, kakršnem je. In kot tak se ne more primerjati z ničemer.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

najbolj ironično pa je, da to objavlaš na slovenskem forumu navijačev chelseaja :)
All rights reserved.
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Ja und?
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

Nisem nič slabega mislil. Po tem, kar si napisal je očitno, da podpiraš svoj lokalni klub(e), ampak vseeno ja malce čudno :)

Jaz osebno ne bi mogel nekomu, ki navija za klub v tujini očitati, da naj raje podpira svoj lokalni klub, pa sem prisoten na večini tekem svojega lokalnega kluba.


Pač stvar morale in etike...
All rights reserved.
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Maš po eni strani prav ja.
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by nastja8 »

Jest če mam čas pa sem doma, grem dostikrat pogledat tekmo Alpine. Samo pač, da bi si pa zdej vse splanirala tako, da bi lahko jih šla gledat, to pa ne. Grem pa gledat vsako tekmo ženske reprezentance, ki jo igrajo v Sloveniji. Pa če se je zato treba vozit v Velenje ali pa v Lendavo.
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by zrim92 »

Ma dej to je bosa. Lokalen klub ja, za koga morda tiste boljše?...(Štajerci to lahko govorite, prav tako Ljubljančani ipd.) Zame osebno je to neumno, nimam nobenega kluba okoli in je kar je. Pa spoštujem slo ligo samo to je stvar vsakega posameznika, meni Chelsea pomeni vse.. Tako je in tako bo tega ne morem spremenit in tudi nočem. Podpiraš tisti klub ki ga in zakaj bi "moral" sedaj navijat za slovenski klub če mi ni do tega?
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by sigismund »

Dons se začne 1. krog pa noben tekme ne prenaša :x
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by davidluiz4 »

sigismund wrote:Dons se začne 1. krog pa noben tekme ne prenaša :x
prenos je na nzs in na uradni strani prve lige,komentator pa bo Primož Podbregaršek :juhej:
CHELSEA FC
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by sigismund »

hvala
Post Reply