Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by zrim92 »

rover wrote:je pa zanimivo Bamford je raztural v lanski sezoni pri rezervah potem pa ni dobil minute proti Seattlu in po tekmi se je vrnil na Cobham.
Čudna politika, da se ga ne preizkusi niti na eni tekmi pa čeprav je bil v ZDA.
Eno je kar mi vidimo, drugo pa kar se res dogaja v klubu..
Po eni strani jih razumem to delajo že celo življenje in so strokovnjaki vsak na svojih področjih in jim zaupam pri vseh odločitvah po drugi strani pa vsi vemo koliko napak so že naredili. (to leti na trenerje in ostalo osebje)
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Rover kje si to slišal :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

rover wrote:Lukaku je lani en čas igral za prvo postavo, potem ga je AVB dal k rezervam tudi tam je igral en čas in celo zelo dobro, potem pa je odšel domov in takrat je bilo nekaj zelo narobe. Lukaku si je zelo želel, da bi prišel njegov brat Jordan k Chelsea a tega ni bilo.
Fant se vrača in želi ostati v prvem moštvu Chelsea.
.
Misliš rečt; Lukaku je lani en čas sedel na klopi prve postave Chelseaja? :)
Jaz se spolnem, da je pod AVBjem lani na začetku sezone dobil samo nekaj minut igralnega časa proti Arsenalu..popravi me, če se motim.
denko9
Posts: 10
Joined: 22 Jul 2010, 13:19
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by denko9 »

Se strinjam da rabmo še enga rb...ma pa rover prav da tu more ivanovič igrat...zdaj pa kot kaže bomo igrali 4-2-3-1 in če pogledamo vezo ne rabmo več nikogar, ker pol jih bo veliko sedelo...na CM igrajo Mikel, Essein, Meireles, Romelu, Lampard, McEachearan....pol mamo pa na ofenzivnih Mato, Ramiresa, Hazarda, Marina, KDB-ja, Oscarja, Piazona, Kakuta (ni se izkazal ampak štejemo ga lahko)...to se bori 8 igralcov za 3 mesta....v napadu pa mamo tut Torresa, Sturidga pa Lukakuja :D
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

denko9 wrote:Se strinjam da rabmo še enga rb...ma pa rover prav da tu more ivanovič igrat...zdaj pa kot kaže bomo igrali 4-2-3-1 in če pogledamo vezo ne rabmo več nikogar, ker pol jih bo veliko sedelo...na CM igrajo Mikel, Essein, Meireles, Romelu, Lampard, McEachearan....pol mamo pa na ofenzivnih Mato, Ramiresa, Hazarda, Marina, KDB-ja, Oscarja, Piazona, Kakuta (ni se izkazal ampak štejemo ga lahko)...to se bori 8 igralcov za 3 mesta....v napadu pa mamo tut Torresa, Sturidga pa Lukakuja :D
Glede veznega položaja pr ns bom pa reku ... kvantiteta više nego kvaliteta :roll:

EDIT: Bomo vidl kje bo igral Oscar :wink:
Image
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

Športni portali poročajo, da je Chelsea Wiganu poslal ponudbo za Mosesa - 6m & 3m v kolikor se bo v naslednjih letih izkazal.
Če so govorice resnične, potem Hulk zagotovo ne pride. Osebno mislim da imamo dovolj "mladincev" in rabimo enega konkretnega igralca, ki bo lahko igral 40-50 tekem na vrhunskem nivoju.. :)
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

Nuri Sahin :wink:

Pri Realu bo tako ali tako pobiral drobtinice (sploh če pride Modrič, je obsojen na klop/tribuno), pred prihodom v Madrid pa je bil za moj okus najboljši vezist v Bundesligi.
Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by zrim92 »

Nuri Sahin gre baje na posojo v Arsenal..
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Ker se je Chelsea baje zanimal za Felainija bi js najraj vidu zamenjavo Essiena za Felainija...
Essien je zelo padu u formi in je ratu preveč počasn in ni več to kar je biu realno gledano bi ga takoj zamenju za Felainija...
User avatar
demiensatlier
Posts: 663
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 11 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by demiensatlier »

Trivinho wrote:Ker se je Chelsea baje zanimal za Felainija bi js najraj vidu zamenjavo Essiena za Felainija...
Essien je zelo padu u formi in je ratu preveč počasn in ni več to kar je biu realno gledano bi ga takoj zamenju za Felainija...
Že že, ampak včeraj smo videli, da igra Fellaini na malo bolj napadalni poziciji kot Essien...
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

mogoče se ti tko zdi k je tok velk pa je biu povsod viden pa še njegova frizura in ga nisi mogu sfalit :lol:
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by zrim92 »

Trivinho wrote:mogoče se ti tko zdi k je tok velk pa je biu povsod viden pa še njegova frizura in ga nisi mogu sfalit :lol:
Ponavadi je res igral defenzivnega vezista ampak kolikor sem videl zadnje čase igra vse bolj ofenzivno in je prav on ta, ki povleče cel Everton naprej. Po videnem pa mu očitno ta stil še bolj odgovarja. Bomo vidli tekom sezone ampak sem kar prepričan, da bo igral veliko bolj ofenzivno kot v prejšnih sezonah.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

zrim92 wrote: Ponavadi je res igral defenzivnega vezista ampak kolikor sem videl zadnje čase igra vse bolj ofenzivno in je prav on ta, ki povleče cel Everton naprej. Po videnem pa mu očitno ta stil še bolj odgovarja. Bomo vidli tekom sezone ampak sem kar prepričan, da bo igral veliko bolj ofenzivno kot v prejšnih sezonah.
Image

Felaini igra vedno takoj za napadalcem na levi ali na sredini
Je pa nekej druzga, kar mi je všeč in to da zna dobiti skok igro, sedaj ko ni Drogbaja bi bil lahko on dober v tem.
seveda, če ne pripeljemo Hulka in Cavanija.
Image
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej1989 »

jaz se ga nikoli ne spomnim da bi tk spredi igral ... drugače pa je zdej fajn ja ...mogoče je to samo ena tekma ki jo bo odigral letos tk dobro ;) ...prehitro sklepamo da bo zdržal celo sezono tk ;) men se osebno ne zdi za velik klub ta fellaini ... raje bi videl Cavanija pri nam
BLUE IS THE COLOR
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Nisem gledal včerajšne tekme, samo highlightse in poročila da je igral zelo visoko. Sem ga pa veliko spremljal v lanski sezoni ker se je večkrat govorilo o njegovem prihodu v Chelsea.

Nerad spodbijam mnenje in se mi vedno zdi da se vtikujem v mnenje Roverja...brez zamere ampak če se ne strinjam in imam drugačen vpogled se mi zdi prav da ga napišem in ga vedno poskusim tudi argumentirati. Zato pa naj bi bil forum...

No, s temle se po videnem strinjam:

Statistika Fellainija iz lanske sezone, kjer piše tudi pozicija igranja za vsako tekmo: http://www.transfermarkt.co.uk/en/marou ... _2011.html Če kliknete na ''i'' se postava tudi grafično izpiše.

P.S. Je pa igral prvo sezono v Evertonu veliko bolj ofenzivno kot zadnja leta. Tudi pri Standardu
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply