Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Danes sem slišal da je zanimanje resno zato sem malo pogledal po Ukrainskih medijih in Taison včeraj ni odletel v Bukarešto z preostalo ekipo.

Skavti Chelsea so danes na tekmi Tromso - Partizan.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

AlexAK wrote: Danes sem slišal da je zanimanje resno zato sem malo pogledal po Ukrainskih medijih in Taison včeraj ni odletel v Bukarešto z preostalo ekipo.

Skavti Chelsea so danes na tekmi Tromso - Partizan.
Lazar Marković najbrž :)
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Blues in final £35m swoop for Cavani or Hulk

Roberto Di Matteo is lining up a final bid to land £35m Napoli striker Edinson Cavani. The Blues have been chasing Cavani for most of the summer but appeared to be losing patience over wage demands of around £150,000 a week. The Londoners are not prepared to give in and also remain interested in Porto striker Hulk. The Brazilian is also a long-term target and a move is on the cards if nothing happens with Cavani. Hulk has set his sights on a switch to Stamford Bridge and his club are willing to let him leave for around £38m despite an £80m release clause in his contract.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Do konca prestopnega roka je še 4 dni, za prestope v Chelsea pa se v medijih pojavljajo še naslednja imena:

Hulk (Porto)
Marouane Fellaini (Everton)
Taison (Metalist)
Lazar Marković (Partizan)
Cheikhou Kouyate (Anderlecht)
Mapou Yanga-Mbiwa (Montpellier)
Reise Allassani (Crystal Palace)

Možnosti da kdo od naštetih pride so zelo majhne, mogoče pa nas vodstvo vendarle preseneti še s kakšnim nakupom.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Fenerbahçe are planning to sign Ghana midfielder Michael Essien, and will make a bid soon. tnc na twitterju
User avatar
Trivinho
Posts: 1418
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Zgleda da bojo prodal Sturridga, kjer bi biu zamenjava Hulk.
Za Sturridga se zanima Liverpool ki ponuja 15 Miljonov, Chelsea pa zahteva 25M.
Tudi sam Sturridge je ne zadovoljen s svojo minutažo.
glosos
Posts: 838
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

damjan1120 wrote:Fenerbahçe are planning to sign Ghana midfielder Michael Essien, and will make a bid soon. tnc na twitterju
Koliko mislite da lahko iztržimo zanj, če se odločimo za prodajo?
User avatar
bork
Posts: 1984
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

glosos wrote: Koliko mislite da lahko iztržimo zanj, če se odločimo za prodajo?
Po moje okrog 20m€, morda celo malo manj. Sicer pa upam, da če že gre, ne gre v Turčijo :)
glosos
Posts: 838
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

bork wrote: Po moje okrog 20m€, morda celo malo manj. Sicer pa upam, da če že gre, ne gre v Turčijo :)
Meni so ti zdi ful optimistično. Po moje ne dobimo tolko zanj ....
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Sam poj rabmo še kšnga vezista :?:

Pa ne Danija prodajat za tega Hulka :evil: :evil:
Image
glosos
Posts: 838
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

jernej93 wrote:Sam poj rabmo še kšnga vezista :?:

Pa ne Danija prodajat za tega Hulka :evil: :evil:
Na njegovem položaju je odličen Mikel in pa Romeu, ki je lani odigral zelo dobro, dokler ni izginil. Ali je kdo prebral kaj se dogaja z njim? Zakaj je v trenutku padel iz kombinacij?
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Essien je ravno včeraj rekel da želi ostat v Chelseaju čeprav ne bi veliko igral. Zato ne verjamem da bo šel.

@ glosos: Zaradi RDM-ja :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

glosos wrote: Na njegovem položaju je odličen Mikel in pa Romeu, ki je lani odigral zelo dobro, dokler ni izginil. Ali je kdo prebral kaj se dogaja z njim? Zakaj je v trenutku padel iz kombinacij?
Vprašanje kje bi igral Ramires. Js ga preferiram na položaju zadnjih centralnih dveh vezistov, kjer je igral tudi na zadnji tekmi. Če pa se ga bo uporabljajo na wingerju, smo pa kar nekoliko maloštevilčni (Meireles, Lampard, Mikel, Romeu) za ta dva položaja :)
Image
User avatar
bork
Posts: 1984
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Sturridga je neopravičeno strah, da ne bo dobil dovolj velike minutaže. Res je, da je back up Torresu in trenutno ne igra veliko, vendar sezona je še dolga. Pokalne tekme bo začenjal kot prvi napadalec, prvenstvo in LP (izločilne boje) pa bo začenjal iz klopi. To je ogromna minutaža in odgovornost za tako mladega igralca, sploh če predpostavimo da se lahko Torres poškoduje (bog nedaj! ) in tako postane Dani prva špica Chelseaja. Če se vodilni pri Chelseaju odločijo, da ga bodo prodali in pripeljali Hulka..hm potem so brcnili v temo, kajti Cavani bi bil v tem primeru dosti boljša izbira. Cavani - primarno igra špico, po potrebi tudi krilo, Hulk pa ravno obratno. Bi pa morebiten prihod Cavanija lahko slabo vplival na Torresa..težko reči kdo bi bil boljša izbira, sedaj ko imamo Mosesa je najbolje da nikogar ne kupujemo in zadržimo Danija.
Kar se defenzivnih vezistov tiče - odhod Essiena. Hja.. Essien, Mikel, Romeu, Lampard, Ramires, Meireles po potrebi tudi Oscar..7 igralcev za dve igralni mesti, ogromno! Nekako mi diši po odhodu enega od naših "defenzivcev", Ess, Meireles? Bomo videli :)
Pa naj že čimprej prodajo Maloudaja in Benayouna...
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: Govorice

Post by balla10 »

Kaj se to pojavlja za enih govoric , o možnem prihodu Falcaota v Chelsea? A je sploh najmanjša šansa za kaj takega? To bi bilo potem že znanstvena fantastika :)
Alvaro Arbeloa on twitter 30 minutes ago "I wish my friend Falcao luck to Chelsea...Spanish league just lost a big player"..but he declined it before 5 minutes!!
Recimo ena takih govoric.
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
Post Reply