xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: xyDebate

Post by nastja8 »

Da se dvigovat. Da se tudi plačevat na nekaterih mestih z maestro kartico. Pač glej, da je na bankomatu, oz. na plačilnem mestu maestro znak. Če imaš slučajno kreditno kartico potem z njo plačuj. Pod nobenim pogojem z njo ne dvigaj na bankomatu(ker ti za vsak dvig ful velik odbijejo). Glede tega kok uzet keša s sabo. Verjetno greš z kakšnim nizkocenovcem do Stansteda? Potem moraš še s tega letališča do centra londona pridit(ene 30 funtov mislim da je povratna z vlakom). Če še nimaš te karte, jo na letalu kupi(za vlak govorim, za bus ne vem) ker je mislim, da malo cenejše kot če jo na letališču kupiš, pa še časa ne izgubiš s stanjem v vrsti...:)) Aja pa to karto obvezno plačaj s funti, pa nasplošno vse na letalu plačuj s funti, je dosti ceneje kot če plačuješ z evri.
Pa malo glej, če boš plačeval s kartico po trgovinah, malo poglej v nekaterih vem da te vprašajo a boš plačal s funti al z evri, zato malo poglej če so cene v obeh valutah, pa malo preračunaj s čim te ceneje pride ;) Samo v evrih lahko plačuješ samo v kakšni trgovini(Vem ker sem nekaj za brata nekje, ne spovnem se kje, kupila, pa me je vprašal v kateri valuti), pa v nekaterih se dejansko bolj splača z evri(to je bilo v mojem primeru), v večini pa še vedno s funti.
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: xyDebate

Post by jernej93 »

nastja8 wrote:Da se dvigovat. Da se tudi plačevat na nekaterih mestih z maestro kartico. Pač glej, da je na bankomatu, oz. na plačilnem mestu maestro znak. Če imaš slučajno kreditno kartico potem z njo plačuj. Pod nobenim pogojem z njo ne dvigaj na bankomatu(ker ti za vsak dvig ful velik odbijejo). Glede tega kok uzet keša s sabo. Verjetno greš z kakšnim nizkocenovcem do Stansteda? Potem moraš še s tega letališča do centra londona pridit(ene 30 funtov mislim da je povratna z vlakom). Če še nimaš te karte, jo na letalu kupi(za vlak govorim, za bus ne vem) ker je mislim, da malo cenejše kot če jo na letališču kupiš, pa še časa ne izgubiš s stanjem v vrsti...:)) Aja pa to karto obvezno plačaj s funti, pa nasplošno vse na letalu plačuj s funti, je dosti ceneje kot če plačuješ z evri.
Pa malo glej, če boš plačeval s kartico po trgovinah, malo poglej v nekaterih vem da te vprašajo a boš plačal s funti al z evri, zato malo poglej če so cene v obeh valutah, pa malo preračunaj s čim te ceneje pride ;) Samo v evrih lahko plačuješ samo v kakšni trgovini(Vem ker sem nekaj za brata nekje, ne spovnem se kje, kupila, pa me je vprašal v kateri valuti), pa v nekaterih se dejansko bolj splača z evri(to je bilo v mojem primeru), v večini pa še vedno s funti.
hvalaaaaaaaa :)
Image
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: xyDebate

Post by hook »

Mislim, da je pet dvigov na mesec zastonj. Če pa poberejo kej dol pa vrjetno ni več kot kak evro oz funt.
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: xyDebate

Post by The blues11 »

v kerem pokalu igramo v torek proti wolvesom ??
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: xyDebate

Post by rover »

The blues11 wrote:v kerem pokalu igramo v torek proti wolvesom ??
Capital One Cup
Image
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: xyDebate

Post by The blues11 »

a je to bivši carling cup:?? kere use angleške lige igrajo not ??
Image
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: xyDebate

Post by jernej1989 »

The blues11 wrote:a je to bivši carling cup:?? kere use angleške lige igrajo not ??
ja to je bivši cc
BLUE IS THE COLOR
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: xyDebate

Post by The blues11 »

mene zanima, kako se pri lcd televizji LG, nastavi boljšo kontrast ??
Image
User avatar
dodoo
Posts: 34
Joined: 30 Aug 2007, 23:08
Location: Urejhuca

Re: xyDebate

Post by dodoo »

Mogoče kdo ve kje/kam se lahko upišem za status!! Vem da sem malo pozen, ma vrjetno je še kakšna moznost, hvala za info. :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

V LJ pokliči na eno levo univerzo in vprašaj če se da dobit. Moj kolega je dal 200€ in ma status (dijaka) ker letos pavzira. Sam ne povej jim direktno da ne boš in da rabiš čist sam status
Last edited by sigismund on 24 Sep 2012, 18:06, edited 1 time in total.
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

dodoo wrote:Mogoče kdo ve kje/kam se lahko upišem za status!! Vem da sem malo pozen, ma vrjetno je še kakšna moznost, hvala za info. :)

Biotehniška fakulteta, univerza Lj, Oddelek za lesarstvo, smer UNI :) zih frej, VSŠ je pa polno zasedeno. Plačal boš 81€ vpisnine če se ne motim.
User avatar
dodoo
Posts: 34
Joined: 30 Aug 2007, 23:08
Location: Urejhuca

Re: xyDebate

Post by dodoo »

hvala za info. Smer UNI odpade, gledam bl srednje šole ker fakultete so ze use zasedene...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

jz sm se upisu na stš koper, izobraževanje odraslih. Pokliči če je še kej fraj. Stane pa 75€
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: xyDebate

Post by AlexAK »

Matr ste me zajebali ko sm pisu post sm vidu da smo dal 2 gola :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

hahahaha majstr ponoči je bolje spati, poslušaj igraj poker zraven, pij pivo pa boli te za prenos, no vsaj pr men je tko :lol:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
Post Reply