Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

Mene ne moti če bo napisal vsako tekmo, ki jo Miami zgubi na koncu bodo tako spet oni v finalu. Kobe pa se bo moral letos zadovoljiti s kakšnim četrtfinalom.. @8)
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by didi_drogba »

Image
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Ja sej res tistih 10x v celi sezoni se bo oglasil in to je to.
Bomo pa še mi podpihovali in pisali vsakič ko Lakersi zgubijo (20x na sezono) ali pač?
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

Lahko pa se oglasite ko bo samooklicani kralj imel pet prstanov ali pa ko bo Miami imel 17 naslovov :wink:

Sicer sem pa vedno pisal rezultate vseh tekem a ta teden imam cel kup obveznosti. Bom v soboto ponovno začel :P

Če pa imate tako veliko željo, pa se lahko oglasite takrat ko bo Jordan povedal nekaj takšnega o samooklicanem kralju :wink:

[youtube]FBqL2ikTgGY[/youtube]

Hvala lepa za sodelovanje in nasvidenje :lol:
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

Če ti je toliko do zgodovine zakaj navijaš za Chelsea in ne Real? :?:
Lahko je primerjati igralca, ki je bil vseskozi v dobri ekipi z dobrimi igralci in več kot 10 let v Nba z nekom, ki je moral narediti vse sam.

Odkar je LJ v NBA je boljši kot Bryant in to meni vse pove. Sploh pa ko vsi na veliko govorijo o obnašanju Jamesa in kakšen karakter je. James vsaj ni posiljeval ipd. Še Shaq je nedavno v avtobiografiji opisal Kobeja, ter njegov odnos do soigralcev in ostalih. Preberi si jo, večina takratnih soigralcev so potrdili vse kar je povedal Shaq in ni bilo veliko lepega. Pri meni je po tem, ko sem prebral to izgubil vse spoštovanje.

Glede linka pa kar Jordan reče je gotovo res... Jordan > Chuck Norris > Bog :mrgreen:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by didi_drogba »

damjan1120 wrote:Lahko pa se oglasite ko bo samooklicani kralj imel pet prstanov ali pa ko bo Miami imel 17 naslovov :wink:

Sicer sem pa vedno pisal rezultate vseh tekem a ta teden imam cel kup obveznosti. Bom v soboto ponovno začel :P

Če pa imate tako veliko željo, pa se lahko oglasite takrat ko bo Jordan povedal nekaj takšnega o samooklicanem kralju :wink:

[youtube]FBqL2ikTgGY[/youtube]

Hvala lepa za sodelovanje in nasvidenje :lol:
Bolje samooklicani kralj kot pa posiljevalec Kobe, pretepač World Peace in flopper Fisher.

[youtube]5UYIIdrkQfg[/youtube]

Ful težko dobit 5 prstanov če imaš ob sebi Shaq-a in Gasola, samo poglej kakšen score so imeli Lakersi ko je biu Kobe edini dober igralec v ekipi. Ni tudi težko dati 81 točk če na koš mečeš 46x ob tem pa imaš samo 2 podaji ...
Pa nevem kaj imaš z tem MVP-jem, Kobe je bil nazadnje MVP 2008 (edinkrat v karieri), LeBron pa je biu od takrat 2x in ima tudi letos boljšo statistiko kot Kobe.

To kar je pa rekel Jordan pa je bilo že 3 leta nazaj in od takrat se je že veliko spremenilo. Če pogledaš samo statistiko je LeBron boljši od Kobe-ja ampak jst ne primerjam 2 igralca dokler še nista končala karieri ... zaenkrat je Kobe ekipno dosegel veliko več kot LeBron in je definitivno odličen igralec ampak nemoreš ga primerjat z LeBronom dokler ta nebo imel enako število tekem in igral v NBA toliko časa kot Kobe.

Pa Scottie Pippen je rekel nedolgo nazaj da bo LeBron lahko boljši ko konča kariero kot pa Jordan a to pol pomeni da je to res, če en ki je osvojil neki prstanov neki reče ..
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

Zaradi tega ker je v Chelsea leta 2000 prestopil moj najljubši nogometaš.
In ne vem no. Odkar je samooklicani kralj v NBA, je najboljši po najboljšem osvojil dva prstana. No od sezone 2003/2004, ko je samooklicani kralj prišel v NBA, je odigral 636 tekem in dal 17.269 točk. KB pa 552 tekem in 17.534. Se pravi, da je samooklicani kralj odigral 84 tekem več in dal samo 95 točk več. No Kobe ima povprečje od tiste sezone približno 27 točk, sedaj pa računaj haha

Jap res vse sam. Zaradi tega pa je prestopil v Miami k Wadeu in Boshu ane. Daj no bodi pameten pa lepo priznaj. Bryant je boljši kot James in je stvar končana. Če še sam Jordan pravi, da je Kobe boljši potem, je nekaj na tem. Ali pa MJ nima pojma.

hahah posiljevalec a nič mu niso dokazali hahah bravo bravo...potem je JT rasist kljub temu, da mu niso (še) nič dokazali? Ima tudi samooklicani kralj ob sebi Wadea in Bosha pa je lepo skadil haha. Če je tako lahko dati 81 točk, zakaj jih potem ne dajo vsako tekmo? Imel je šest skokov, tri ukradene in dve asistenci a on igra SG in njegova naloga je, doseganje košev ne pa asistirati. Met je pa imel 28-46 kar je več kot odličen met.
No tudi rekordi v ligi govorijo zase kajne.
Imel je tudi James ob sebi Shaqa pa kaj je naredil? Isto kot do zdaj. Pokakal se je. Pa to ko je Shaq govoril o Bryantu, je bilo po koncu sezone 03/04 ko se mu je iztekla pogodba.

Je pa res, da ju ne moremo primerjati ker, kot prvo, ne igrata na isti poziciji a kot drugo se itak ve kdo je boljši. KB24>LJ6 anytime pa, če si to priznate ali pa ne.
Ok ju bomo primerjali ko bosta končala karieri a že sedaj ti lahko pove, da James ne bo nikoli presegel Bryanta.

No tudi The Word aka Rodman je rekel, da je Kobe boljši, če že omenjaš Pippna. No pa približno 90& ostalih v NBA enako haha ne pravim, da je James slab ker je daleč od tega a ni boljši od Bryanta..

[youtube]zqCc1TiHuUc[/youtube]
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

damjan1120 wrote:Jap res vse sam. Zaradi tega pa je prestopil v Miami k Wadeu in Boshu ane. Daj no bodi pameten pa lepo priznaj. Bryant je boljši kot James in je stvar končana. Če še sam Jordan pravi, da je Kobe boljši potem, je nekaj na tem. Ali pa MJ nima pojma.
Najprej govoriš kako je Bryant boljši do sedaj odkar igra v NBA (kar je veliko dlje kot LJ) potem ugotoviš da LJ res ni imel ekipe in napišeš da je šel v Miami. Ja je šel vendar šele lansko sezono si to pozabil ali je 1 sezona njegova celotna kariera.
Ter zakaj bi moral imeti MJ pojem o tem kdo je boljši? Ker je bil sam najboljši igralec vseh časov?
To še ne pomeni da je strokovnjak za primerjanje igralcev. Take oslarije otresata le Pele in Maradona v nogometu (pa ju nihče ne jemlje resno) :???:

Glede posilstva je bil obsojen in to večkrat! Bil je tudi zaprt vendar ne dolgo ker so ga kmalu ob plačilu visoke varščine oprostili. Kasneje so ovrgli tožbo kar ne pomeni da je dokazal nedolžnost. Tožbo je pa ta oseba ovrgla zaradi pritiska in zato, ker so se kasneje dogovorili o poravnavi torej ni bil nedolžen! Očitno le ne veš veliko o svojem idolu... :shock:

In ne rečem ni lahko dati 81 točk vendar poglej igro Bryant in Jamesa. Poglej ta čas, ko oba igrata skupaj v NBA. Definitivno je James boljši. Tu so še skoki, asistence (ki jih Bryant le redko vidi čez 5!)
Poglej si statistiko prvih 8 let Kobeja in teh 8 let LJ v NBA. Razlika je očitna! (Končnice raje ne glej, ker te bo sram) :wink:

Za konec imaš pa tukaj en članek, ki ti bo malo pojasnil James vs Kobe čeprav vsi vedo, da se ju zaenkrat še ne da povsem primerjati: http://bleacherreport.com/articles/3816 ... -than-kobe
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

To sam sem mislil kot sarkazem ker si napisal, da je James moral igrati sam pri Clevelandu. :eek: kar seveda ni res.

Ja verjetno bo Jordan bolj vedel kdo je boljši kot pa mi ane. No razen, če si ti večji strokovnjak. Kdo se pa dela norca iz Peleja in Maradone? Samo v Sloveniji ko bereš na 24kur. Seveda prevladujejo "navijači" Barce, ki pametujejo o Messiju. :shoot: Pa ostalih 80-90% igralcev v NBA, ki pravijo, da je Kobe boljši nimajo pojma ali kako to gre pri tebi?

Pa dosti tudi pove, da je veliko več navijačev Miamija, ki pravijo, da je Kobe boljši kot pa navijačev Lakersov, ki pravijo, da je James boljši. No takšnega sploh ni :P

Bil je zaprt, ker so ga priprli, ker je bil obtožen, da je storil kaznivo dejanje in ne zaradi tega ker bi bil obsojen kar je velika razlika. Ja glih ti veš, da je ona ovrgla tožbo zaradi pritiska. Kaj pa, če lagala in se bala posledic? Kar se ne bi zgodilo prvič. To pa ni možno ane ker se gre o Bryantu kajne. On je priznal, da jo je karu a da se je ona strinjala. No seveda je vedela kdo je Kobe Bryant in, da je pun para pa je hotela obogateti. Potem pa videla kakšne posledice so lahko, če lažeš na sodišču in se prestrašila. Je pa vložila potem civilno tožbo proti Bryantu.
Pa sem že 150x napisal, da meni dol maha kaj oni (v vseh športih) delajo v prostem času. Zaradi mene lahko kadi travo po cele dneve kot npr. James kar je on tudi priznal. Dol mi maha ker mi je važno samo to, kar pokaže na igrišču :wink:

Pa LeBron je visok 2.03, igra kot small forward. Igra na moč saj je kot grizli, na drugi strani pa je Bryant, ki igra kot shooting guard in je visok 1.98, ki ne igra na moč temveč je eleganten. To je isto kot, da gremo sedaj primerjati skoke Wilta in Jamesa. :P :P

Končnica:
James 92 tekem in 2578 točk.
Bryant 208 tekem in 5280 točk.

Sicer kar pa je najbolj važno. Prstani. Koliko jih ima James in koliko Bryant?

Novica, ki jo napiše fan Jamesa je zame isto kot novica, ki bi jo jaz napisal. Pa, če več ljudi, ki se ukvarja z košarko pravi, da je Kobe boljši. Kaj vam je bed priznati, da je Kobe pač boljši kot pa James in bi bila stvar končana. No sicer je pa žaljivka, da James primerjajo z Bryantom kaj šele z Jordanom.

Konec s strani mene. Zame in za 80% košarkaškega sveta je Bryant boljši. Lep pozdrav
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by jernej93 »

Derrick Rose :ava:

Konec debate :evil: :P
Image
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by glosos »

pred Jordanom se lahko vsi priklonijo zaenkrat ...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

jernej93 wrote:Derrick Rose :ava:

Konec debate :evil: :P
Kevin Durant :oops:

Ne sej meni je všeč, da imamo vsaj tukaj debato pri kateri se ne kregamo kljub temu, da morda tako izgleda :) pač imamo različna mnenja in nekateri imajo napačno predstavo o vsem tem (oni bolj natančno) :P
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by jernej93 »

Sej normalno, da vsak zagovarja svoja stališča. Js osebno navijam za Chicago in mi je Rose najljubši igralec v celotni ligi, nikoli pa ne bi šel trdit, da je najboljši. Ker zame so najboljši Bullsi in njihova obramba pa če kar Asik da 80 točk :wink:.

Navsezadnje je košarka ekipni in ne invidiualni šport, kar kaže letošnja prisotnost Norrisa Cola v igri Miamija. Dobili so dodatno širino v ekipni igri s prihodom hitrega organizatorja, ki ga lani niso imeli. To bi znal biti celo odlični faktor, sam mal več bo mogu igrt, ne pa Chalmersa forsirat :wink:
Image
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

No ne vem od kje ti to da 80% pravi da je Kobe boljši?
Torej počakajmo še kakšno sezono ali dve pa bo več jasnega.
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

glosos wrote:pred Jordanom se lahko vsi priklonijo zaenkrat ...
+1

Kakšni Kobe-ji in Lebroni.
Ko bosta osvojila 6 prstanov, 6 MVP finala, 5 MVP sezone, Najvišje povprečje doseženih točk v karieri v zgodovini NBA in ob tem met skoraj 50%, se pa lahko primerjata z njim.

Eden in edini Michael Air Jordan :ava:


Je pa zanimivo kako je Miami od združitve "velikih" treh dobil kar naenkrat ogromno število dolgoletnih navijačev Miamija.:wink:
Post Reply