30 - Yossi Benayoun
Re: 30 - Yossi Benayoun
[youtube]kOTZGcsZnVw&feature[/youtube]
Če bi kaj takega večkrat izvedel, bi bil še danes v dresu Chelsea, tako pa igra na posoji pri West Ham Unitedu.
Če bi kaj takega večkrat izvedel, bi bil še danes v dresu Chelsea, tako pa igra na posoji pri West Ham Unitedu.
Re: 30 - Yossi Benayoun
Eh ja, igra v klubu za katerega je dorasel, za Chelsea pač ni, kot še kdo drug pa vseeno igra/sedi :/
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!


Re: 30 - Yossi Benayoun
Pa so rekli, da se Yossi Benayoun ne bo več vrnil evo:
Yossi Benayoun's West Ham loan will be ending shortly
Benayoun set for Chelsea return after revealing that loan deal with West Ham will not be renewed
Sicer je fant poškodovan, a on je zgleda novi vezist in jasno da ga Benitez ne more kar prodati, raje ga pripelje domov.
Yossi Benayoun's West Ham loan will be ending shortly
Benayoun set for Chelsea return after revealing that loan deal with West Ham will not be renewed
Sicer je fant poškodovan, a on je zgleda novi vezist in jasno da ga Benitez ne more kar prodati, raje ga pripelje domov.
Re: 30 - Yossi Benayoun
Pod Benitezem je prikazal svoje najboljše igre. Mislim, da pri nas nikoli ni dobil prave priložnosti.
Blue is the colour!
- Reichenburg
- Posts: 415
- Joined: 17 Dec 2007, 22:13
Re: 30 - Yossi Benayoun
To bo jamichooo wrote:Mogoče bo pa Benayoun pomagal Torresu, da se mu končno odpre
Sej bi še mogoč kej blo na tem, sam je skoz posojen, tko da moje skromno mnenje je da bi blo boljš ga naterat skupaj z Torresom pa nej ustvarjata en druzga ne vem v nekem drugem klubu.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
Re: 30 - Yossi Benayoun
Nemormo razdret svete trojice (Yossi, Torres, Benitez), ker potem napad spet ne bo deloval tako kot je treba. 

I WAS THERE WHEN WE WON IT!
Re: 30 - Yossi Benayoun
Poglej eno stran nazaj z Benayounom so predčasno prekinili posojo pri West Hamu, ker je poškodovan je prišel nazaj na Cobham.urke4 wrote:Najbolš bi blo da ga v tem prestopnem roku West Ham odkupi. Po koncu sezone mu pogodna z nami poteče in ne vrjamem, da bi jo podalšal. Nesmemo pozabit na De Bruyna.
Re: 30 - Yossi Benayoun
ampak to še ni vse! če ga naročite v naslednjih 15 minutah, dobite zraven še darilo - Torresa 
Re: 30 - Yossi Benayoun
Kje lahko naročim
Pa jaz bi samo darilo naročila 

Future is bright, future is blue.
- davidluiz4
- Posts: 499
- Joined: 14 Jul 2011, 18:37
- Contact:
Re: 30 - Yossi Benayoun
Beugakluna lahko vključimo v kakšno kupčijo v zimskem prestopnem roku
CHELSEA FC


Re: 30 - Yossi Benayoun
Benayoun ima poškodbo kolena in je obnovil staro poškdbo, ko je takrat bil poškodovan skoraj pol leta.
West Ham oz big Sam je hotel odkupiti igralca, ker pa je prej prišlo do poškodbo in ker je Benayoun star so v West Hamu prekinili pogodbo.
Drugače naj bi bil kmalu nared za igro, samo West Ham ga je hotel sedaj odkupiti a zgleda, da ga je Benitez poklical nazaj.
Žalostno pa je, da je Lampardu dal vedet, da naj si poišče nov klub, steklenga Benayouna pa hoče imeti v moštvu.
Zakaj ne pokliče na okrevanje še McEachrana, ki so ga na zadnji tekmi odnesli z igrišča sredi tekme, enako tudi Bamforda ki je poškodovan in naj bo on zamenjavo za Torresa ali Hutchinsona, ki bo kmalu nared pa naj bo kot 4 CB ali 3 RB.
West Ham oz big Sam je hotel odkupiti igralca, ker pa je prej prišlo do poškodbo in ker je Benayoun star so v West Hamu prekinili pogodbo.
Drugače naj bi bil kmalu nared za igro, samo West Ham ga je hotel sedaj odkupiti a zgleda, da ga je Benitez poklical nazaj.
Žalostno pa je, da je Lampardu dal vedet, da naj si poišče nov klub, steklenga Benayouna pa hoče imeti v moštvu.
Zakaj ne pokliče na okrevanje še McEachrana, ki so ga na zadnji tekmi odnesli z igrišča sredi tekme, enako tudi Bamforda ki je poškodovan in naj bo on zamenjavo za Torresa ali Hutchinsona, ki bo kmalu nared pa naj bo kot 4 CB ali 3 RB.
Re: 30 - Yossi Benayoun
Transfer news: Yossi Benayoun is leaving Chelsea at the end of the season
Benayouna se ob koncu sezone poslavlja, upam da ne bo več veliko igral za Chelsea in naj rajši dobiva več priložnosti mladi Ake.
Benayouna se ob koncu sezone poslavlja, upam da ne bo več veliko igral za Chelsea in naj rajši dobiva več priložnosti mladi Ake.

