Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

Same here. Nekako si ga predstavljam v City-ju, prestop ala Tevez varianta :)
Blue is the colour!
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

m4t1c wrote:men je ta tip vedno šou na kurac
Men tut :D

[youtube]EKNRrslW7-o[/youtube]
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by RedMiner »

jernej93 wrote: Mata, Hazard, Sneijder, Marin ... vsi našteti igralci so bolj kot ne klasične 10ke.

Raje bi vidu, da se pripelje pozimi Nanija, ki je pri Unitedu povsem na stranskem tiru in bo v zimskem prestopnem roku zapustil Old Trafford. Je bolj klasični winger, ki nam jih v tem trenutku primankuje. Zame je bil vedno najboljši winger v ligi :)

Not sure if seroius...
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Kaj pa da mal zamenjamo skaute ker nasi niso kej prevec aktivni in tud srece nimajo z izbiro igralcev...
Ko bi vsaj ksnga skavta od atletiko madrida prpelal ker so same top napadalce najdl od Torresa, Aguera,Falcaota itd..
Tud skauti Porta niso slabi...
Za mejhn denar najdejo Top igralca
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

Od Atletica so kupili Falcaa za ok. 47 mio. in Aguera za ok. 20 mio., tako da neki biseri glih niso... :)
Blue is the colour!
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Saj zadanejo v polno mi pa 50miljonov za biser
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

Theo Walcott. 15 milijonov Arsenalu, njemu okrog 100.000 na teden pa je stvar rešena. Igra lahko kot napadalec ali pa krilo, poceni (izteče se mu pogodba po koncu sezone), Anglež, mlad je in navajen na Preimer League :D
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by RedMiner »

damjan1120 wrote:Theo Walcott. 15 milijonov Arsenalu, njemu okrog 100.000 na teden pa je stvar rešena. Igra lahko kot napadalec ali pa krilo, poceni (izteče se mu pogodba po koncu sezone), Anglež, mlad je in navajen na Preimer League :D
Top nakup + Fellaini pa bom zelo zadovoljen s kadrovanjem. Lahko bi si pa namesto Walcotta umisl Ba-ja :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Če bi mi še poleti rekli za Walcotta bi gladko odklonil, samo tole kar kaže pa letos je pa neverjetno. Povsem sem spremenil mnenje o njem.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Lahko kupimo bilo kaj, če ne podašajo z Lampardom in Coleom in Terryjem do upokojitve se mi lahko odgovorni kader drži za kurac dokler jim ga ne odbijem iz njihovih preplačanih kadrovskih hlač!!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by ESSIEN »

AlexAK wrote:Če bi mi še poleti rekli za Walcotta bi gladko odklonil, samo tole kar kaže pa letos je pa neverjetno. Povsem sem spremenil mnenje o njem.

"tijo na jedrsko energijo" je zame že leta občudovanja vreden igralec in že leta si ga želim vidt u plavi majci.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

V bistvu smo favoriti za njegov podpis. Poleti mu poteče pogodba, torej če želi Arsenal kaj zaslužiti z njim je zdaj pravi čas da ga proda glede na to da noče podaljšati. Poleg tega smo se kot kaže odrekli Sturridgu kar namiguje da gremo po novega napadalca/wingerja.

Vedno sem se smejal njegovim zaključkom in podajam iz strani v avt, edino kar sem videl na njem je hitrost...kot kaže je močno izpopolnil prvo in drugo in s 23. leti lahko samo še napreduje. Res se ga ne bi branil, v bistvu bi bil kar prva izbira za ta prestopni rok.

Tudi Ville se ne bi branil ampak le če bi šlo za posojo in da gremo poleti po world-class napadalca.

Potem pa manjka samo še vezist vendar z Luizom na tem položaju v takšni formi in če nas Chelsea preseneti in podaljša z Lampardom niti tega ne rabimo kot nujno.

Evo moje želje, čisto drugače kot še kakšen mesec nazaj. :) Se počutim kot 12-letni glory hunter :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

AlexAK wrote:V bistvu smo favoriti za njegov podpis. Poleti mu poteče pogodba, torej če želi Arsenal kaj zaslužiti z njim je zdaj pravi čas da ga proda glede na to da noče podaljšati.
Dvomim, da bo prestopil k londonskemu rivalu :neutral:
Blue is the colour!
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Frank_Lampard »

didier wrote: Dvomim, da bo prestopil k londonskemu rivalu :neutral:
Zakaj ne? Arsenal je tržnica, briga igralce kam grejo; Toure, Adebayor, Nasri, Clichy, Van Persie... :lol:
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

Je kateri od njih prestopil direktno k londonskemu rivalu? :wink: Nazadnje A. Cole, pa se spomni, kakšen halo je bil okoli tega...
Blue is the colour!
Post Reply