Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Nihče od tvojih mladih talentov, ki smo jih kao izgubili ni nikjer uspel. Pa so vsi šli v manjše klube. Izjema mogoče Matič, ki letos kar veliko igra v Benfici.
Prodali bomo Bertranda? Tripaš
Napadalci Courtois, KDB in PVA
Josha smo zajebal? Da je redno igral pri 18 letih v drugi ligi namesto, da bi igral za rezerve pri nas. Pri Sturridgu smo zaslužili ko smo ga prodali, fant je hotel v Liverpool, nima ga smisla zadržvat. Kakuto je večinoma zjebal tist ban, pa tudi talent ni bil tak kot so ga opevali.
Tega Lalkoviča siliš vsem tu na forumu že 3 leta. Bil je na posojah v nižjih ligah, v tujini pa nikjer ni pokazal nič. Takega res ne rabimo v prvi ekipi.
Ta zadna dva stavka pa poveta vse.[/quote]

itk da bo šov sturridge če je sedev na klopi a torres v igri 90 min se sprehaja, a napadalec k je željan dokazovanja drka kurac na klopi...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Zato ker sta že dovolj dobra goddammit :mrgreen: To si si ti zmislu glede starosti, js sm že enkrat rekel da Messi in Rooney bi tud pri 18ih igrala. Stvar je v tem kdaj v karieri je posameznik pripravljen zaigrat na vrhunskem nivoju, da pa pride do tega nivoja mora pa ponavadi skozi posoje.
Last edited by AlexAK on 13 May 2013, 17:34, edited 1 time in total.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Potem pa naj dajo igrat malo več mladincev v Capital one Cup in (če se nam po dobrih štirih tekmah posreči) da odigrajo zadnjo ali zadnji dve nepomembni tekmi v skupinskem delu lige prvakov, če bomo "dobro stoječi" v skupini...Pa naj si na tak način malo izkušnje pridobijo, ali pa da sta vsaj eden ali dva na igrišču za zadnjih 20 minut tekme v prvenstvu, če bomo imeli zmago že v žepu...Tako pa jih lahko počasi integriramo v ekipo. Ali pa, da ga damo za 70 minut ob nekoga, ki ga bo znal malo privadit in vodit (Terry, Lampard...). Ampak naši za stolček boječi se trenerji dajejo te mladce notri v 88. minuti pri vodstvu 4-0 :) In glede na našo politiko odpuščanja trenerjev jim prav nič ni za zamerit, da počnejo to tako previdno. Ampak to je tisto narobe v našem klubu.

Capital one Cup smo letos igrali na polno vse tekme (4-5 tekem?), ko bi v tem tekmovanju gladko lahko šli z "B ekipo" na igrišče...pa smo dvojno v plusu - spočijemo glavne akterje, pa še ostali z manj izkušnjami pridejo na vrsto. Ni veliko, ampak boljše kot nič, kar delamo sedaj.
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by michooo »

Takih priložnosti za dokazovanje mladih, kot si jih naštel, je na sezono rečmo na 10ih tekmah. Še vedno je bolje, da potem igra 30+ tekem v drugi ligi, kot pa 10 ali manj pri nas. Pa še to ne vseh 90 minut.
Lep primer letos je Ake, super da igra kolikor igra, ampak če bi imeli zraven njega še Josha ali pa Chalobaha potem bi igral dosti manj. Ker tudi ko vodiš 3:0 ne boš dal 20 minut pred koncem tekme notri dva mulca, pa ni važno kdo je trener.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

10 tekem je zelo lepa števila (če seveda pridejo tako daleč v ligaškem pokalu in še na kakšni podobni tekmi), pa še kakšne drobtinice tu in tam v prvenstvu, pa odigrajo že kar lepo število tekem. Malo po malo in jih spravimo noter. Ampak ne, rajši kupimo nekaj za bajne miljone, čeprav kot 1) ne rabimo, kot 2) kupimo samo zato, ker je vroča roba, 3) tradicionalno preplačamo in 4) dejansko nakažemo, da si s Chelseajevo mladinsko šolo ne moraš pomagati pri Chelseaju ampak prej povsod drugod :)

Zato kot pravim, letos pripeljat Mourinha, Lukaku naj pride iz posoje, z Moujem bi verjetno pišel nazaj še Essien, Romeu se vrne po poškodbi...Marin se je tudi nekje izgubil, de Bruyne je letos trgal...Kaj sploh še hočmo?
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

ja js tut zagovarjam to da najprej dobivajo priložnosti iz klopi - pa ga//ju/jih da prvič v igro v 80 minuti. pa vidiš kako kdo odigra npr. prvi je odigral dobro bo drugič dobo 20min za igrat, drugi je odigral slabše pa mu vseeno daš še eno priložnost in jo dobro izkoristi, tretji tut slabo mu daš še 2 priložnosti in jih ne izkoristi, pol pa na žalost more it drugam. :wink: tko jih je treba postopoma sprobavat in uvajat
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

sigismund wrote:Potem pa naj dajo igrat malo več mladincev v Capital one Cup in (če se nam po dobrih štirih tekmah posreči) da odigrajo zadnjo ali zadnji dve nepomembni tekmi v skupinskem delu lige prvakov, če bomo "dobro stoječi" v skupini...Pa naj si na tak način malo izkušnje pridobijo, ali pa eden/dva za zadnjih 20 minut tekme v prvenstvu, če bomo imeli zmago že v žepu...Tako pa jih lahko počasi integriramo v ekipo. Ali pa, da ga damo za 70 minut ob nekoga, ki ga bo znal malo privadit in vodit (Terry, Lampard...). Ampak naši za stolček boječi se trenerji dajejo te mladce notri v 88. minuti pri vodstvu 4-0 :) In glede na našo politiko odpiščanja trenerjev jim prav nič ni za zamerit, da počnejo to tako previdno. Ampak to je tisto narobe v našem klubu
Ja sej to naredijo kdaj s kakšnim igralcem iz U21, ki še ni šel na posojo npr. Ake ali Piazon na začetku sezone. Sam kaj je bolš za njiju, da odigrata 5-10 tekem in drobtinice ali da celo sezono redno igrata?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

AlexAK wrote:Ja sej to naredijo kdaj s kakšnim igralcem iz U21, ki še ni šel na posojo npr. Ake ali Piazon na začetku sezone. Sam kaj je bolš za njiju, da odigrata 5-10 tekem in drobtinice ali da celo sezono redno igrata?
To naj pač vsak zase premisli. Ker če bomo začeli še to debato bomo popisali 5 strani (pol verjetno mojega), pa me ima že tako narod poln k*rac ker berejo samo moje pametovanje neki u brezveze :D
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

ja bolš da ne začenjamo, đabe se bomo spet kregal :D
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Nihče se z nikomer ne krega, samo izmenjujemo si naprotno misleča mnenja :P Meni je pa prov fino vidit, kako kaj drugi razmišljate o isti stvari, glede na to da imamo na koncu skupen interes - uspeh kluba :) Nimamo lih nekega vpliva na klub sam, ampak pogovor je pa vseeno zanimiv :)
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by michooo »

pa super je, da je forum po dolgem času spet tako aktiven :D
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Men je pa zakon debata, največja fora je pa da sem tudi sam tko mislil pred časom :D Zdej se mi zdi bolj pametno da fantje redno igrajo.

Edit: Naslednje leto pa pričakujem debi vsaj enega od peterice Feruz, Baker, Christensen, Davey, Kiwomya, mogoče celo Boga :) Baker je definitivno najbližje če ne bo šel že na kakšno kratko posojo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

1. The Special One pride nazaj domov in posledično podaljša pogodbo z Lampardom.
2. De Bruyne in Lukaku se priključita prvi ekipi. Enako velja za Essiena. Bedarija je, da se ga zopet posodi ali pa proda. Zelo koristen igralec. Mourinho ga je letos veliko uporabljal kot desnega bočnega branilca in svojo nalogo je kar solidno opravil. Sej je tudi pri nas že igral na tej poziciji. Meni osebno je veliko boljši kot pa Mikel. Pa pogrešam njegove bombe iz razdalje. K se samo spomnem na gola proti Arsenalu in Barci :oops:
3. Chalobah, Piazon, Courtois, Omeruo, van Aanholt, Kalas in McEachran gredo ponovno na posojo. Bilo bi super, če bi vsi odšli v nek klub v Preimer League. Chalobah se lahko vrne nazaj v Watford (upam, da jim uspe priti v EPL). No, ne bi imel nič proti, če gre Courtois nazaj v Atletico. Ipak bo igral v močni ligi + ligi prvakov. Mimogrede, prejel je nagrado Zamora; za najboljšega vratarja letošnje sezone v La Ligi.
4. Turnbullu in Ferreiri se podaljša pogodba. Turnbullu predvsem zaradi tega, da bo Cech imel menjavo, če se poškoduje, Ferreira pa je enostavno king :)
5. Cech, Turnbull, Ferreira, Azpillicueta, Ivanović, Luiz, Cahill, Terry, Cole, Bertrand, Mikel, Romeu, Essien, Ramires, Lampard, Hazard, Moses, Marin, Mata, Oscar, De Bruyne, Torres, Lukaku in Ba. 24 igralcev se mi zdi več kot dovolj za celotno sezono, tudi če se kdo poškodoval.
6. Edino ne vem kaj bi naredil s Torresom in Bajem. Imam občutek, da bi Mourinho lahko prebudil Torresa. Nastane pa "problem", ker potem imamo v igri tri napadalce, Chelsea pa igra v formaciji z enim napadalcem. Tak sistem uporablja tudi Mou. Iskreno povedano, če bi se moral odločati med Torresom in Bajem, bi prodal slednjega. Ne vem, odkar igra pri nas, me ni navdušil. Sej ne rečem, tudi Torres me ni, samo ipak mi je Španec ljubši + letos je naš najboljši strelec :mrgreen:
Bo pa zanimivo, če bo prišel kakšen napadalec. Kaj se bo potem zgodilo z tema dvema in Lukakujem? Če Rooney res prestopi, potem naj se proda oba in je Lukaku menjava? Kdo bi vedel...
7. S prihodom igralcev, ki sem jih naštel pod točko dve, potem ne bi bili potrebni nobeni nakupi. Zavedam sem, da je to znanstvena fantastika, ker mi smo Chelsea, mi moramo zapravljati denar + tudi Mourinho bo zagotovo zapravljal, ampak tako bi jaz naredil, če bi bil manager kluba. Sej ne rečem, naj zapravljajo, itak ne zapravljajo mojega denarja, samo vseeno mi to že najeda.
8. Malouda, Hilario in Benayoun ( :bruh: ): hvala lepa in nasvidenje.
9. Verjetno je pred nami najbolj zanimiv prestopni rok, odkar je na čelu kluba Roman. Komaj čakam, da vidimo kdo bo prišel in kdo bo zapustil klub. Pa ne samo v primeru Chelsea-ja, temveč na splošno.
10. Super, da je forum spet tako aktiven. Zanimivi so mi nekateri predlogi, nekateri se mi zdijo smešni ampak sto ljudi, sto čudi :)
11. Vse najboljše Lukaku :D 20 rojstni dan
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

Js ne govorim o fantih, ki so letos igrali NextGen, ampak o igralcih ki so posojeni v druge klube. To pa niso 17-letni mulci, ampak so vsi okrog 20, 21 let in bi odlično zapolnili našo kratko klop. Poleg tega pa je nek drug nivo treningov in napredka, če se lahko učiš od igralcev ala Terry, Lampard, itd. To je pač moje stališče, ker mi je vseeno ali je denar moj ali od nekega ruskega mogotca ... noben me ne bo prepričal, da denar lahko v nogometu vse kupi in pika.
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by loonymcgreat »

[youtube]cJXFO1CdrO0[/youtube]

poslusajte tam od 30:20 ko se pogovarjajo o mladincih. Predvsem Nevin lepo pove da je med 17 in 21 letom najbolj pomemben first team football. Vazno da mladinci igrajo, kjerkoli ze ampak morajo igrat in v temu je nasa politika zgresena. Sej sedaj se pošilja na loane ampak ce tam ne igrajo ni nic, Josha smo imeli v ekipi pa ni igral nic in jz resnicno dvomim da bo kdaj postal top igralec.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
Post Reply