Eden Hazard

o igralcih in trenerskem štabu

Kaj naj poleti stori Chelsea s Hazardom?

Hazarda je treba obdržati za vsako ceno
21
88%
Ob pravi ponudbi se ga mora prodati
3
13%
 
Total votes: 24

User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Eden Hazard

Post by RedMiner »

Pretiravat spet ni treba, ker tu so potem še Bale in podobni... Je pa res trenutno v dobri formi. Al potegne not in zadane al pa plasira iz roba kazenskega :)
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Eden Hazard

Post by jernej93 »

Vprašanje, če je Bale boljši, sta pa vsekakor Messi in Ronaldo :)
Image
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: Eden Hazard

Post by The blues11 »

messi in ronaldo sta napadalca ( čeprav ronaldo večkrat igra na veznem), Od bale-ja , se men zdi da je hazard trenutno bolši ( zadnje 3-5 tekem )
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Eden Hazard

Post by m4t1c »

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Eden Hazard

Post by rover »

[youtube]u6X4oBCgjZQ#![/youtube]

[youtube]IQC2qRJbhHQ[/youtube]

majstor je majstor :ava: zanimovo, da KDB igra vedno celo tekmo :D , Lukaku pa nič. :sad:
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Eden Hazard

Post by rover »

Eden Hazard:

Ligue 1 Team of the Year 2009–10 Ligue
1 Team of the Year 2010-11 Ligue
1 Team of the Year 2011-12 PFA
Team of the Year 2012-13

:ava: :cfc01: :ava:
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Eden Hazard

Post by rover »

Lani tak čas smo gledali kaj je počel Eden Hazard v Lillu in sedaj imamo leto kasneje res lep video, tokrat Eden Hazard v modrem dresu

[youtube]5g1hs-Cxjno&feature[/youtube]

:ava: :cfc01: :ava:
Image
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Eden Hazard

Post by BOŠTAJ »

rover wrote:Lani tak čas smo gledali kaj je počel Eden Hazard v Lillu in sedaj imamo leto kasneje res lep video, tokrat Eden Hazard v modrem dresu

[youtube]5g1hs-Cxjno&feature[/youtube]

:ava: :cfc01: :ava:
Škoda, k niso vse akcije prikazane do konca, je pa v statistiko zapisal 9 lepih golov, ne vem pa kolk ma kj podaj, predvidevam, da ga Mata prekaša.....
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Eden Hazard

Post by sigismund »

Lep video, tip res obvlada. Res bi ga potrebovali v sredo, že kaj več INFO o njegovi poškodbi?
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Eden Hazard

Post by ESSIEN »

sigismund wrote:Lep video, tip res obvlada. Res bi ga potrebovali v sredo, že kaj več INFO o njegovi poškodbi?

Najmanj pomembno v tem trenutku za klub so informacije o njegovi poškodbi :) . Saj smo vsi videli kaj se je zgodilo, zapekla ga je mišica in sezona je zanj končana, lahko oddide na počitnice in se spočjie za prihod JM, da bo lahko takoj začel s treningi :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Eden Hazard

Post by sigismund »

Najmanj pomembna v tem trenutku je prihodnost Benayouna ;) Če Hazardova poškodba ni pomembna, potem nevem kaj sploh je pomembno :roll: Pa zapeče te lahko za 1 dan do dva (kot je mene enkrat, lahko sm delal sicer vse ampak ko sem malo bolj počil po žogi sem mišico začutil. Nič hujšega sicer, ampak je pa neprijetno), lahko pa za 2-3 mesce ali več. katera opcija pa je pa nevem, upam da prva
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Eden Hazard

Post by ESSIEN »

sigismund wrote:Najmanj pomembna v tem trenutku je prihodnost Benayouna ;) Če Hazardova poškodba ni pomembna, potem nevem kaj sploh je pomembno :roll: Pa zapeče te lahko za 1 dan do dva (kot je mene enkrat, lahko sm delal sicer vse ampak ko sem malo bolj počil po žogi sem mišico začutil. Nič hujšega sicer, ampak je pa neprijetno), lahko pa za 2-3 mesce ali več. katera opcija pa je pa nevem, upam da prva

Tu je šlo za klasično poškodbo zadnje lože in nogometaši začno z igranjem tekem po treh tednih, kar pomeni, da je sezona zanj končana. So poskušali pri Barci z Bouhco že po nekaj dneh, pa se je videlo, da tip sicer lahko prisustvuje tekmi, igrati v pravem pomenu besede pa ne more. Hazard je končal sezono, zato je ukvarjanje z njim totalno mimo, ker ga pač ne bo več v tej sezoni, osredotočiti pa se je potrebno na finale in to z igralci ki so na voljo, sem pa (žal) spada tudi Benayoun.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Eden Hazard

Post by sigismund »

Zdej bo nekdo na forumu s tole primerjavo z Messijem spet živčen hehe :P
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Eden Hazard

Post by glosos »

Večina poškodb zadnje lože ne preprečuje sodelovanja v igri na nivoju Messija takrat ... Ampak šprintat se pa enostavno ne da :sad:
Lažji hamstring pull je 4-6 tednov. V Hazardovem primeru je verjetno šlo za to, glede na to, da je brez težav sam odkorakal iz igrišča. Težji primeri pa znajo trajat tudi tri mesece, ampak v tem primeru bi ga odnesli z igrišča :)
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: Eden Hazard

Post by branko1993 »

sigismund wrote:Najmanj pomembna v tem trenutku je prihodnost Benayouna ;) Če Hazardova poškodba ni pomembna, potem nevem kaj sploh je pomembno :roll: Pa zapeče te lahko za 1 dan do dva (kot je mene enkrat, lahko sm delal sicer vse ampak ko sem malo bolj počil po žogi sem mišico začutil. Nič hujšega sicer, ampak je pa neprijetno), lahko pa za 2-3 mesce ali več. katera opcija pa je pa nevem, upam da prva
Hahahahaha :D
Image
Post Reply