Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by boshko »

Jaz pa si želim, kar se tiče napada povsem nove zasedbe. In tukaj v kolikor ne pride Falcao ne vidim boljše opcije kot da se iz Internacionala pripelje Leandro Damiao. V preteklosti je že ogromno sodeloval z Oscarjem in sta bila odličen tandem, sedaj je pa izrazil veliko željo, da bi se pridružil Oscarju v Chelsea FC. Lukaku in on bi lahko bila naša prihodnost.
Njegov slog igre, tehnika in hitrost me spominja na CR7, je pa dober tudi v skok igri, zaključkih (zadnji dotiki žoge) ter pri gradnji prostega prostora ko je žoga v zraku. Ti zadnji elementi me močno spominjajo na kinga Drogbaja.
Res pa je, da eno je Brazlilija in youtube posnetki, drugo pa je angleška liga.
Še nekaj njegovih posnetkov:
http://www.youtube.com/watch?v=FFx8jnjexGY
http://youtu.be/l-oG3PDJSzM
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Kaj res mislite da bomo kupovali napadalca zdaj ko imamo Beniteza in Torresa skupaj?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by boshko »

AlexAK wrote:Kaj res mislite da bomo kupovali napadalca zdaj ko imamo Beniteza in Torresa skupaj?
Benitez je tako samo do junija...Pa kaj ti res verjameš da bo še Torres kdaj strah nasprotnih vratarjev ?
JT Captain Leader LEGEND !
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by glosos »

AlexAK wrote:Kaj res mislite da bomo kupovali napadalca zdaj ko imamo Beniteza in Torresa skupaj?
Po moje Benitez tu ne bo imel veliko besede. Če se bo ponudila priložnost za menjavo Falco/Torres+€ z Atl. Madrid, potem bo Roman zagrizel. Jaz še vedno mislim, da je Benitezov prihod posledica tega, da je bil najboljša izbira izmed trenejev, ki so bili na voljo, in so bili pripravljeni sprejeti pogodbo za pol leta, in da ni povezave s Torresom.

Zdaj če mu pa po nekem čudežu uspe najti starega Torresa, pol pa res svaka čast. Pol smo pa itak zmagali. Saj nimamo nič proti Torresu, ampak proti temu kar kaže zadnji dve leti ... Sam dvomim da je Benitez tak čarovnik
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

boshko wrote: Benitez je tako samo do junija...Pa kaj ti res verjameš da bo še Torres kdaj strah nasprotnih vratarjev ?
Ne, ampak mislim da ga bomo redno morali trpet v 1. postavi. Benitez do konca sezone -> Torres do konca sezone.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by boshko »

AlexAK wrote: Ne, ampak mislim da ga bomo redno morali trpet v 1. postavi. Benitez do konca sezone -> Torres do konca sezone.
Vem da bo verjetno tako ja...sej ta moja želja je bila bolj vezana na poletni prestopni rok.
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by zrim92 »

Kakšen se vam pa zdi El Shaarawy?
Jaz bi ga z veseljem gledal v našem dresu čeprav verjetno ni zanj nobenega zanimanja.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rck2own »

Mlad, potencial ma, trenutno se mi pa ne zdi nek presežek :wink: eden boljših v povprečnem milanu
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

rck2own wrote:Mlad, potencial ma, trenutno se mi pa ne zdi nek presežek :wink: eden boljših v povprečnem milanu
Če smo že pri napadalcih v Serie A, Stevan Jovetić :ava:
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Vse je odvisn od naslednje tekme lige prvakov,Shaktar -juve je odlocilna tekma kdo bo sploh prsov k nm...ce se ne prebijemo v osmino lahk pozabmo Falcaota,Cavanija Felainija itd...
Da smo osvojil lani LP je Hazard prsu lih zarad tega v klub in tko vecina klasa igralcev sanja LP...
No pa se moja zelja : Huntelar se ga da dobit zelo poceni.
2.opcija Cavani
3.opcija nazaj Lukakuja iz posoje
Maludaja prodt ker nima vec smisla da trenira z rezervo..
Ferreira tud nevem kaj ustraja v klubu,ne razumem take igralce da jih boli kurac al bojo igral al ne sam da placo kasirajo. Ce nima vec motivacije igrt nej da na klin te kopacke in nej uziva...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Trivinho wrote:Vse je odvisn od naslednje tekme lige prvakov,Shaktar -juve je odlocilna tekma kdo bo sploh prsov k nm...ce se ne prebijemo v osmino lahk pozabmo Falcaota,Cavanija Felainija itd...
Da smo osvojil lani LP je Hazard prsu lih zarad tega v klub in tko vecina klasa igralcev sanja LP...
No pa se moja zelja : Huntelar se ga da dobit zelo poceni.
2.opcija Cavani
3.opcija nazaj Lukakuja iz posoje
Maludaja prodt ker nima vec smisla da trenira z rezervo..
Ferreira tud nevem kaj ustraja v klubu,ne razumem take igralce da jih boli kurac al bojo igral al ne sam da placo kasirajo. Ce nima vec motivacije igrt nej da na klin te kopacke in nej uziva...
Prevajalca ne rabimo več ko baje Bolo govori 6 jezikov :mrgreen:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

Samo vprašanje, če je portugalščina med njimi :P Glede na njegovo klubsko kariero in matično državo, bi stavil na znanje nizozemščine, angleščine, španščine, francoščine, nemščine in frizijščine :lol:
Blue is the colour!
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

Klasični napadalec: Edinson Cavani (Napoli) / Pierre-Emerick Aubameyang (Saint-Etienne)
Centralni vezist: Marouane Fellaini (Everton) / Ever Banega (Valencia) / Joao Moutinho (Porto)

OUT: Fernando Torres, Florent Malouda
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Kaj pravte na opcijo Snajder iz interja? Mislm da nebi bla slaba izbira bi se ga dal poceni dobit..
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by RedMiner »

Trivinho wrote:Kaj pravte na opcijo Snajder iz interja? Mislm da nebi bla slaba izbira bi se ga dal poceni dobit..
Not bad idea...
Post Reply