Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Moussa Dembele je nova tarča Chelsea, Uniteda, Tottenhama in Arsenala ot em poroča Sun in dailly mail.
Jaz bi rajši videl Falcaoa ali pa vsaj prav tako iz Fulhama Clint Dempseya ali pa iz Newcastla Demba Ba ali Papiss Cisseja.
Samo Falcao je pri meni prvi na listi.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

rover wrote:Moussa Dembele je nova tarča Chelsea, Uniteda, Tottenhama in Arsenala ot em poroča Sun in dailly mail.
Jaz bi rajši videl Falcaoa ali pa vsaj prav tako iz Fulhama Clint Dempseya ali pa iz Newcastla Demba Ba ali Papiss Cisseja.
Samo Falcao je pri meni prvi na listi.
Dembele in Falcao nista isti položaj in mislim, da ob Torresu, Sturridgu in Lukakuju ne potrebujemo dodatnega klasičnega napadalca, v tem primeru Falcaa.

Na drugi strani bi bil Dembele fantastična okrepitev za rotacijo, kot nekakšna menjava za Kalouja, ki odhaja. Vseeno pa se mi zdi, da utegnemo imeti ob vsem tem nakupovanju preveč "gužve" na teh položajih. Posledično je tut vprašanje kako resno se računa na Kakutaja. Sicer pa je bil Dembele zame letos srce Fulhamove ekipe, je odličen pri ustvarjanju priložnosti (okrog 1.5 na tekmo) in pa točen pri podajah (87%). Je tudi igralec, ki se vrača v obrambo in je na terenu zelo borben.

Morda še za odtenek bolj primeren igralec pa se mi zdi James Morrison (WBA).
Image
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Falcao je top igralec. Ko ga gledaš igrat, je to poezija ... Ampak če njega pripeljemo, lahko Torresa samo še ustrelimo. To bi bil po moje dokončni udarec za njegovo samozavest.

Poleg tega bomo pa res meli počasi že gužvo na ofenzivnih položajih, sloh če upoštevamo, da bosta na drobtinoce čakala še McEachran in Kakuta ...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

jernej93 wrote: Dembele in Falcao nista isti položaj in mislim, da ob Torresu, Sturridgu in Lukakuju ne potrebujemo dodatnega klasičnega napadalca, v tem primeru Falcaa.

Na drugi strani bi bil Dembele fantastična okrepitev za rotacijo, kot nekakšna menjava za Kalouja, ki odhaja. Vseeno pa se mi zdi, da utegnemo imeti ob vsem tem nakupovanju preveč "gužve" na teh položajih. Posledično je tut vprašanje kako resno se računa na Kakutaja. Sicer pa je bil Dembele zame letos srce Fulhamove ekipe, je odličen pri ustvarjanju priložnosti (okrog 1.5 na tekmo) in pa točen pri podajah (87%). Je tudi igralec, ki se vrača v obrambo in je na terenu zelo borben.

Morda še za odtenek bolj primeren igralec pa se mi zdi James Morrison (WBA).
Kakuta je danes ali včeraj povedal, da bi v naslednji sezoni izključno rad igral za Chelsea in da sigurno ne bo odšel nazaj v Francijo. V klubu si želijo da bi šel še za eno leto na posojo, kjer bi se lahko še verjetno zadnjič izkazal, saj v 1. ekipi ne računajo na njega. Edina resna možnost da igra za Chelsea je U21 liga (2 ali 3je igralci so lahko starejši od 21) in pa drobtinice v kakšnem CC. Upam da gre na posojo v kakšnega slabega prvoligaša, ker drugje, razen v slabših ligah minutaže ne bo dobil.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

The same source (Guardian - who is VERY reliable) had indicated Hulk is set to discuss personal terms after a £38m bid has been accepted.
Talk of both Malouda and Essien heading out of the bridge. I had Malouda as expected, but I thought Essien might’ve stayed. Maybe not. (@ChelseaActivity)

Če sem pošten, v primeru da je to resnica, ne bom nobenega pogrešal. Maloudaja itak, no pri Essienu pa bom pogrešal njegove bombe, ampak preveč poškodb+ Romeu in Mikel sta bolje igrala in še mlajša sta.
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Počasi se izpolnjuje moj masterplan za naslednjo sezono iz dni po finalu CL :)

Samo še Van der Wiela je treba pripeljat (bo verjetno treba počakat do konca Eura), pa o odhodih golmanov se še nič ne govori ...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

glosos wrote:Počasi se izpolnjuje moj masterplan za naslednjo sezono iz dni po finalu CL :)

Samo še Van der Wiela je treba pripeljat (bo verjetno treba počakat do konca Eura), pa o odhodih golmanov se še nič ne govori ...
Katerih golmanov? Taylor, Walker, Delač? Ker prvi trije ne grejo če je Hilario podaljšal pogodbo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

AlexAK wrote: Katerih golmanov? Taylor, Walker, Delač? Ker prvi trije ne grejo če je Hilario podaljšal pogodbo.
no, tega glede Hilaria nisem vedo ... do kdaj ma pa Turnbull pogodbo?
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Govorice

Post by zrim92 »

Mah golmani so čist dobri. Courtois bo tko še vsaj eno leto na posoji, drugi pa niso dovolj dobri za prbo ekipo oz. je bolje da branijo za rezerve, kjer dobivajo vsaj minute, kot da gnijejo v prvi ekipi brez priložnosti. Za to bosta pa Turnbull ter Hilario dovolj dobra.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Players officially released by Chelsea today: Didier Drogba, Saloman Kalou, Jose Bosingwa, Marko Mitrovic and Rhys Taylor. Good luck to all.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

damjan1120 wrote:Players officially released by Chelsea today: Didier Drogba, Saloman Kalou, Jose Bosingwa, Marko Mitrovic and Rhys Taylor. Good luck to all.
:sad: :sad: :sad:

Vsem hvala za čudovite stvari, posebej pa legendi Drogbaju.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Govorice

Post by davidluiz4 »

rover wrote: :sad: :sad: :sad:

Vsem hvala za čudovite stvari, posebej pa legendi Drogbaju.
no žal mi je samo Didija in morda Kalouja,toda Kalou roko na srce v novi sezoni praktično ne bi igral,ker pridejo Hulk,Marin in Eden,no Bosingwe mi ni posebej žal,Mitrović in Taylor pa tudi nista baš neka kvaliteta :D
CHELSEA FC
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Upam da se to res ne zgodi, da zaradi novih igralcev (Marin, Hazard, hulk, ...), ne bosta dala na trg Sturridgea. Če že morata naj dasta Esseina in Maloudaja. Sam to jez ne verjamem pač nedeljski trač - joe.ie.
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Radamel Falcao. Apparently Chelsea scouts have been informed that the Atletico Madrid striker is now their 'top priority'. Which is strange, because Fernando Torres would certainly not be the number one centre forward under that setup. This directly contradicts the assurances Torres has been given by the club's brass.
Zgleda da je sedaj po Hulku in Hazardu prva tarča Falcao, tako se lahko spet njegova tema odklene.
vir ki poroča to je - weaintgotnohistory.

Seveda pa je vprašanje, kaj pomeni prihod Falcaova za Torresa, Sturridgea in nenazadnje Lukakuja.
Image
Post Reply